زیتل ۱


سرویس نقد و بررسی تخصصی
9 اردیبهشت 1395 ساعت 19:30
1 نظر

 

تبلت خانواده Z3 نیز به اندروید مارشمالو ارتقا پیدا کرد

سونی اعلام کرد که انتشار به‌روزرسانی مارشمالو برای Z3 Tablet Compact را آغاز کرده است.

چند هفته پیش سونی بالاخره انتشار به‌روزرسانی اندروید مارشمالو را برای دستگاه‌های خانواده اکسپریا زد3 آغاز کرد، اما در بین اعضای این خانواده که به‌روزرسانی مذکور را دریافت کردند یک غایب بزرگ به چشم می‌خورد: Z3 Tablet Compact. شرکت ژاپنی در مورد اینکه برای این دستگاه به‌روزرسانی مارشمالو را منتشر می‌کند یا خیر سخنی به میان نیاورده بود و این موضوع خشم صاحبان این مدل تبلت را برانگیخت. اما تمام این قضایا ختم به خیر شد و امروز سونی اعلام کرد چرخه انتشار به‌روزرسانی اندروید 6 برای تبلت زد3 کامپکت نیز آغاز شده است.

نسخه جدید اندروید از طریق OTA برای تبلت‌ها منتشر خواهد شد و ورژن آن 23.5.A.0.570 است. این نسخه فعلا برای هر دو نسخه این تبلت یعنی نسخه با قابلیت اتصال  LTE (با شماره مدل‌های SGP621 و SGP641) و نسخه با قابلیت اتصال Wi-Fi (با شماره مدل‌های SGP611 و SGP612) منتشر می‌شود.

واضح است که تا زمانی که این به‌روز‌رسانی در اختیار تمام دستگاه‌های زد 3 کامپکت قرار بگیرد اندکی زمان لازم است، پس اگر هنوز برای تبلت شما این نسخه آماده نشده، باید اندکی صبر کنید. سونی گفته است انتشار به‌روزرسانی با اولویت‌بندی منطقه‌ای انجام خواهد پذیرفت.

 

    

      9 اردیبهشت 1395
2283 بازدید
1 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری