سرویس خبر
14 مهر 1390 ساعت 17:06
4 نظر

 

شاهکار جدید گروه جی‌اس‌ام

معرفی سایت جدید گروه جی‌اس‌ام در حوزه خودرو و مسابقه آن

گروه جی‌اس‌ام پس از اراته خدمات مختلف در حوزه موبایل مانند سایت gsm.ir و مجلات جیبی و کالایاب موبایل و تبدیل‌شدن به برترین رسانه این صنعت، با ارائه مجلات پلاک و کالایاب خودرو حضور موفق خود را در حوزه خودرو نیز تکرار نمود. اما محصول جدید این شرکت، شاهکاری اینترنتی است در حوزه خودرو:

معرفی سایت: ما در سایت شاهکار به دنبال فراهم‌کردن محیطی هستیم تا در آن افراد و کمپانی‌ها بتوانند لذت داشتن خودرو و رانندگی را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. اگر شما از علاقمندان خودرو هستید، از طریق شاهکار. کام می توانید به اخیار روز، مقالات، عکس‌ها و فیلم‌های خودرو دسترسی داشته باشید. و اگر به دنبال خرید خودرو هستید، می‌توانید خودروها را به صورت تخصصی بررسی کرده و آن‌هارا با یکدیگر مقایسه نمائید. شاهکار.کام یکی از محصولات گروه جی‌اس‌ام است که در تابستان 90 متولد شده‌است.
مسابقه انتخاب برترین خودروهای سال از نگاه مردم: شاهکار بر آن است تا در یک اقدام جدید و با کمک کاربران سایت، برترین خودروهای موجود در بازار ایران در کلاس‌های مختلف را انتخاب و معرفی نماید. شما می‌توانید با شرکت در این مسابقه، علاوه بر رای‌دادن به خودروهای موردعلاقه خود،  برنده ساعت سوئیسی JET SET شوید.

آدرس سایت:www.ShahCAR.com

لینک شرکت در مسابقه انتخاب برترین خودروی سال از نگاه مردم  14 مهر 1390
4 نظر
3.50
  50 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری