تست همراه اول

سرویس خبر
2 فروردین 1390 ساعت 21:44
0 نظر

 

نبرد بین تلفن های دو هسته ای، کدامیک سریعترند؟

گروه خبری GSM: در نبرد بین اندروید های دو هسته ای...

گروه خبری GSM: در نبرد بین اندروید های دو هسته ای کدامیک موفق تر بیرون خواهند آمد؟ کدامیک از CPU ها و GPU ها عملکرد بهتری خواهند داشت؟ Exynos ،  OMAP4 ،  Snapdragon و یا Tegra 2، کدامیک بهترند؟

در بررسی انجام شده چهار تلفن همراه Motorola Atrix 4G، LG Optimus 2X، LG Optimus 3D، Samsung I9100 Galaxy S II و HTC Pyramid مورد آزمایش قرار گرفتند. جالب است بدانید هر یک از تلفن های مورد اشاره، از پلتفرمی جدا بهره می برند که به ترتیب NVIDIA Tegra 2 برای تلفن موتورولا و ال جی اپتیموس 2 ، OMAP4 برای LG Optimus 3D، Exynos  برای گلکسی II سامسونگ و Snapdragon  برای تلفن شرکت HTC می باشد.

برای مشاهده مشخصات بیشتر از این تلفن ها جدول زیر را مشاهده فرمائید.


بر طبق آزمایشات انجام شده توسط تیم AndroidAndMe ، آنها به این نتیجه رسیدند که اگر چه پردازنده Snapdragon، دارای %20 سرعت اسمی بالاتر نسبت به سایر پردازنده ها می باشد،  اما این پردازنده عملا ضعیف ترین عملکرد را نسبت به سایر پردازنده ها از خود ارائه می دهد.

البته این نکته را باید در نظر گرفت که Motorola Atrix 4G و HTC Pyramid به دلیل ارائه 30% پیکسل بیشتر نسبت به سایر تلفن ها، در شرایط مساوی، از این نظر در فشار بیشتری نسبت به سایرین قرار دارد. برای مشاهده نتایج مختلف این آزمایش می توانید نمودار های زیر را مشاهده کنید.


  2 فروردین 1390
0 نظر
3.00
  30 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری