سرویس خبر
28 مهر 1389 ساعت 16:00
0 نظر

 

اقیانوسی از نرم‌افزارهای جدید بادا

گروه خبری GSM: پس از آن که سامسونگ سیستم عامل منبع باز بادا را معرفی کرد...

گروه خبری GSM:پس از آن که سامسونگ سیستم عامل منبع باز بادا را معرفی کرد، بسیاری منتظر ماندند تا توانایی‌های آن را مشاهده کنند. سامسونگ با سرمایه‌گذاری گسترده و سیاست‌های تشویقی خود تلاش زیادی تا به امروز کرده تا بتواند بادا را به عنوان یک سیستم عامل توانمند معرفی کند. به نظر هم می‌رسد که در این بخش سامسونگ بسیار موفق عمل کرده و ارائه بازی و برنامه‌های گوناگون که دارای کیفیت مناسبی نیز هستند نشان از پیشرفت قابل توجه در این عرصه دارد.

نرم‌افزارهای فارسی نیز بخشی از دنیای پهناور بادا هستند که بسیار مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفته است. به طور مثال نرم‌افزار نقشه آنلاین ترافیک تهران (Tehran Traffic Map) با رابط کاربری بسیار راحت و زیبا، این امکان را به شما می‌دهد تا ترافیک شهر تهران، طرح زوج و فرد، طرح ترافیک، ایستگاه‌های مترو و نقشه تهران را به صورت آنلاین روی نقشه مشاهده کنید.


 

نرم‌افزار اطلاعات دارویی این امکان را فراهم می‌کند تا به راحتی داروی مورد نظر خود را از لیست نرم‌افزار پیدا کرده و یا نام دارو را جستجو کنید و توضیحات داروی مورد نظر خود را مطالعه کنید.


 

نرم‌افزار SimorqFalشامل تمامی غزلیات حافظ و تفسیر اشعار همیشه همراه شما خواهد بود که در این نرم‌افزار امکان گرفتن فال توسط تکان‌دادن گوشی هم فراهم شده است.


 

نرم‌افزار دیکشنری آریان‌پور ( Farsi Dic) با رابط کاربری بسیار راحت و زیبا، امکان ترجمه لغات به صورت دو زبانه (انگلیسی به فارسی) و (فارسی به انگلیسی) را می‌دهد


 

نرم‌افزار Farsi Cardioاین امکان را فراهم می‌آورد تا به کمک GPSدر هنگام دویدن یا پیاده‌روی، گوشی Waveرا در دست گرفته و بعد از اتمام ورزش نتیجه تمرین ورزشی خود را مشاهده کنید.


 

از بازی‌های موجود برای بادا هم می‌توان به بازی مهیج Need For Speed Shiftبا امکانMotion Sensorو بازی جذاب رزمی و داستانی Bruce Leeبا گرافیک فوق‌العاده سه‌بعدی اشاره کرد.از قابلیت‌های دیگر این بازی می‌توان به سفارشی کردن نوع مبارزه، انتخاب محل‌های مختلف و راهنمای داستان بازی اشاره نمود. نرم‌افزارهای فوق را می‌توانید از سایت http://www.samsungapps.com/به رایگان دریافت کنید.  28 مهر 1389
0 نظر
2.51
  89 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری