سرویس خبر
27 شهریور 1402 ساعت 19:00
0 نظر

 

استقبال باورنکردنی کاربران از آیفون ۱۵ پرو مکس!

«مینگ چی کوئو» که یکی از تحلیل‌گران شناخته شده بازار تکنولوژی محسوب می‌شود؛ به تازگی اعلام کرده که آیفون ۱۵ پرو مکس با استقبال چشمگیری از سوی کاربران مواجه شده است.

پیش‌فروش سری آیفون ۱۵ چندی پیش به طور رسمی آغاز شد و اکنون نخستین گزارشات در مورد وضعیت فروش این گوشی‌ها منتشر شده‌اند. به گفته «مینگ چی کوئو» که یکی از تحلیل‌گران شناخته شده بازار تکنولوژی است؛ آیفون ۱۵ پرو مکس با استقبال فراوانی از سوی کاربران مواجه شده و میزان تقاضا برای آن حتی از نسل پیشین یا همان آیفون ۱۴ پرو مکس نیز بیشتر به نظر می‌رسد.


 

در سوی دیگر، میزان تقاضا برای آیفون ۱۵ معمولی و آیفون ۱۵ پلاس مشابه آمار سال گذشته بوده که چندان نیز غافلگیر کننده نیست. به عقیده آقای «کوئو»، عده زیادی از کاربران به دنبال تجربه بهتر دوربین در نسخه پرو مکس بوده‌اند. آیفون ۱۵ پرو مکس نخستین آیفونی است که یک دوربین تله‌فوتو با لنز پریسکوپی و قابلیت زوم ۵ برابری را به همراه دارد.

به دلیل این میزان تقاضا و همچنین مشکلات در پروسه تولید، کاربران باید مدت‌ زمان بیشتری را برای تحویل گرفتن آیفون ۱۵ پرو مکس خود صبر کنند. به باور آقای «کوئو»، فروش کلی سری آیفون ۱۵ تا پایان سال جاری میلادی به ۸۰ میلیون دستگاه می‌رسد.


 

شما درباره آیفون ۱۵ پرو مکس چه می‌اندیشید؟ آیا آپگرید‌های صورت گرفته در این گوشی، این میزان استقبال کاربران از آن را توجیه می‌کند یا خیر؟  27 شهریور 1402
0 نظر
4.33
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری