سرویس خبر
4 شهریور 1402 ساعت 15:24
0 نظر

 

مشخصات کلیدی سونی اکسپریا ۵ مارک ۵ افشا شد!

اکسپریا ۵ جدید که برادر کوچک‌تر سری اکسپریا ۱ به حساب می‌آید، قرار است ۱۰ شهریور ماه معرفی شود و حالا بنچمارک و برخی مشخصات فنی آن لو رفته است.

همانطور که در خبرها داشتیم، سونی دیروز اعلام کرد که اکسپریا  ۵ مارک ۵ را در تاریخ ۱ سپتامبر (۱۰ شهریور) رونمایی خواهد کرد. این شرکت هنوز صحبتی از هیچکدام از ویژگی‌های گوشی هوشمند جدید خود نکرده است، اما یک دستگاه سونی با کد مدل «XQ-DE54» به تازگی در گیگ بنچ ظاهرا شده است که احتمال زیادی می‌رود اکسپریا ۵ مارک ۵ باشد و در اطلاعات ارائه شده می‌توان برخی مشخصان کیلدی آن را دریافت.


 

در این جدول آمده که XQ-DE54 مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸ نسل دو است که یک رم ۸ گیگابایتی آن را همراهی می‌کند. از طرفی قرار است این محصول با اندروید ۱۳ راهی بازار شود. با این حال ممکن است گزینه‌های بیشتری برای رم وجود داشته باشد که البته هنوز تایید نشده‌اند.

این دستگاه در تست‌های تک هسته‌ای و چند هسته‌ای گیک بنچ به ترتیب امتیازهای ۲۰۰۴ و ۵۰۵۹ را کسب کرده است که با امتیاز برخی دیگر از گوشی‌های همرده با همین چیپست در تست گیک بنچ مطابقت دارد.

تا زمان رونمایی از این محصول چند روز باقی مانده و ما منتظر جزئیات بیشتر در مورد اکسپریا ۵ مارک ۵ از شرکت سونی هستیم که به محض اطلاع از آن، در جی اس ام آن را منعکس خواهیم کرد.  4 شهریور 1402
0 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری