سرویس خبر
27 خرداد 1402 ساعت 14:57
0 نظر

 

رندر جدیدی از شیائومی ۱۴ پرو فاش شد

در امروز شاهد افشای تصویر رندر شده‌ای هستیم که یکی از پرچمداران جدید شیائومی را به نمایش می‌گذارد.

در امروز شاهد افشای تصویر رندر شده جدیدی از گوشی شیائومی ۱۴ پرو توسط افشاگری به نام «SPinfoJP» بودیم. این رندر که طراحی پنل پشتی این گوشی را به نمایش می‌گذارد؛ نشانگر شباهت بسیار زیاد شیائومی ۱۴ پرو به نسل پیشین خود است.


 

این افشاگر در سال گذشته نیز رندر‌هایی از گوشی شیائومی ۱۳ الترا را فاش کرده بود که تفاوت چندانی با محصول نهایی نداشتند؛ بنابراین، می‌توان امیدوار بود که رندر‌های مربوط به این گوشی نیز به واقعیت نزدیک باشند. در بخش پشتی گوشی، شاهد جزیره دوربین مربع-شکل این محصول هستیم که سه دوربین را درون خود جا داده است. 

با توجه به رندر‌های پیشین منتشر شده از این گوشی که طراحی نمایشگر و بخش جلویی شیائومی ۱۴ پرو را به نمایش می‌گذاشتند؛ این محصول بر خلاف قاب پشتی آشنای خود، تفاوت‌های عمده‌ای با نسل پیشین یا همان شیائومی ۱۳ پرو خواهد داشت.  

نمایشگر گوشی جدید شیائومی، حالتی خمیده داشته و حاشیه‌های آن نیز بسیار نازک خواهند بود. این انحنای نمایشگر که حالتی 2.5D دارد؛ تنها در بخش‌های کناری و بالا و پایین دستگاه حس شده تا کیفیت نمایشگر را تحت تاثیر قرار ندهد. با استناد به مطالب فاش شده در گذشته، سری شیائومی ۱۴ شامل مدل‌هایی با نمایشگر تخت و خمیده خواهد بود. به احتمال زیاد، نسخه معمولی در این سری یا همان شیائومی ۱۴ دارای نمایشگری تخت بوده و مدل‌های پریمیوم مانند نسخه پرو از نمایشگر‌های خمیده استفاده می‌کنند.


طراحی قاب پشتی شیائومی ۱۳ پرو

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های پرچمدار جدید شیائومی، استفاده از چیپست کوالکام اسنپدراگون ۸ نسل سوم است. این چیپست که احتمالا در ماه اکتبر توسط کوالکام عرضه خواهد شد؛ بهبود‌هایی چون قدرت بیشتر و کاهش مصرف انرژی نسبت به نسل گذشته را به همراه داشته تا تجربه بهتری را برای کاربران رقم بزند.

شرکت شیائومی معمولا عادت دارد تا محصولات پرچمدار خود را در ماه ماه نوامبر روانه بازار کند؛ بنابراین بعید نیست که سری شیائومی ۱۴ نیز طی ماه نوامبر معرفی و سپس روانه بازار شوند.


طراحی بخش جلویی شیائومی ۱۴ پرو

درباره طراحی این پرچمدار جدید شیائومی چه فکر می‌کنید؟ آیا شیائومی ۱۴ پرو گزینه مناسبی برای شما خواهد بود یا ترجیح می‌دهید تا برای نسخه الترا صبر کنید؟  27 خرداد 1402
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری