سرویس خبر
27 اردیبهشت 1402 ساعت 19:16
0 نظر

 

تصاویر رسمی سری اوپو رینو ۱۰ منتشر شدند

شرکت اوپو به تازگی تصاویر و مشخصات کلیدی سری گوشی‌های اوپو رینو ۱۰ را در وب‌سایت خود قرار داده است.

شرکت اوپو قصد داشته تا در ۲۴ مه (۳ خرداد)، از سری گوشی‌های اوپو رینو ۱۰ رونمایی کند. پیش فروش این گوشی‌ها، از طریق وب‌سایت این شرکت آغاز شده و در امروز نیز شاهد انتشار تصاویر و مشخصات کلیدی این سری در وب‌سایت اوپو هستیم.

این سری شامل سه گوشی با نام‌های اوپو رینو ۱۰، اوپو رینو ۱۰ پرو و اوپو رینو ۱۰ پرو پلاس خواهد بود. همه این گوشی‌ها از نمایشگر‌های خمیده و سیستم دوربین سه گانه بهره برده و دارای رم LPDDR5 و حافظه UFS 3.1 هستند.

 

اوپو رینو ۱۰ پرو پلاس


 

این گوشی که در رنگ‌های مشکی، طلایی و بنفش روانه بازار خواهد شد؛ دارای نمایشگری خمیده از نوع پانچ هول بوده و در نسخه‌هایی با ۱۶ گیگابایت حافظه رم و ۲۵۶ یا ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی قابل تهیه است. اوپو رینو ۱۰ پرو پلاس از سیستم دوربین سه گانه استفاده کرده که شامل دوربین با لنز پریسکوپی نیز می‌شود.

 

اوپو رینو ۱۰ پرو


 

اوپو رینو ۱۰ نیز همانند برادر بزرگ‌تر خود، از نمایشگری خمیده از نوع پانچ هول استفاده کرده و در نسخه‌هایی با ۱۶ گیگابایت حافظه رم و ۲۵۶ یا ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی قابل تهیه خواهد بود. این گوشی در رنگ‌های مشکی، طلایی و آبی روانه بازار شده و سیستم دوربین سه گانه را به همراه دارد.

 

اوپو رینو ۱۰


 

در نهایت، نسخه معمولی در این سری یا همان اوپو رینو ۱۰ نیز در رنگ‌های مشکی، طلایی و آبی روانه بازار خواهد شد. این گوشی در سه نسخه متفاوت با ۸ تا ۱۲ گیگابایت حافظه رم و ۲۵۶ تا ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی قابل تهیه است. اوپو رینو ۱۰ دارای نمایشگری خمیده از نوع پانچ هول بوده و از یک باتری ۵٫۰۰۰ میلی آمپری استفاده می‌کند. دوربین اصلی این گوشی، رزولوشن ۶۴ مگاپیکسل را داشته و همانند سایر گوشی‌های سری رینو ۱۰، شاهد استفاده از سیستم دوربین سه گانه در آن هستیم.

 

درباره سری گوشی‌های اوپو رینو ۱۰ چه فکر می‌کنید؟ آیا طراحی و مشخصات محصولات جدید اوپو را می‌پسندید؟  27 اردیبهشت 1402
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری