سرویس خبر
27 اردیبهشت 1402 ساعت 15:11
0 نظر

 

آپدیت جدید گلکسی بادز ۲ پرو به کمک افراد کم شنوا می‌آید

بروزرسانی کارامد و مفید سامسونگ توسط دو نهاد معتبر تایید شده و در آینده‌ای نزدیک عرضه می‌شود.

امروز سامسونگ بروزرسانی بسیار جالبی را برای Galaxy Buds2 Pro اعلام کرده است که به گفته این شرکت در هفته‌های آینده عرضه می‌شود و صدای محیطی را برای افراد کم شنوا افزایش می‌دهد. شرکت سامسونگ توضیح داده که ویژگی «Ambient Sound» دو سطح اضافی را به صدای ارایه شده می‌افزاید، بنابراین اکنون در مجموع پنج سطح تقویت شده را به ارمغان می‌آورد و در واقع شنوایی بهبود یافته را برای کاربران بیشتری فراهم می‌کند.


 

نکته مهم اینکه کارایی این ویژگی جدید صدای محیط از طریق یک کارآزمایی بالینی انجام شده توسط آزمایشگاه تحقیقاتی سمعک و پیری دانشگاه آیووا به اثبات رسیده است. این تحقیق اخیر به این نتیجه رسیده که گلکسی بادز ۲ پرو به طور قابل توجهی درک گفتار را در افرادی که کم شنوایی خفیف تا متوسط داشتند، بهبود بخشیده است. سامسونگ می‌گوید آزمایش مشابهی که توسط مرکز پزشکی سامسونگ نیز انجام شد، نشان داد که  گلکسی بادز ۲ پرو می‌تواند ابزاری موثر برای کمک به افرادی با شنوایی کم خفیف تا متوسط برای برقراری ارتباط بهتر در یک مکان آرام باشد. هر دوی این آزمایش‌ها با استفاده از بالاترین سطح جدید برای صدای محیط، که سطح ۵ است، انجام شده است.


 

با بروزرسانی جدید می‌توانید از سطوح مختلف صدای محیطی برای هدفون چپ و راست استفاده کنید، بنابراین می‌توانید میزان تقویت صدای مورد نیاز خود را بر اساس گوش‌های خود تنظیم کنید. به علاوه می‌توانید محدوده تن صدا را از ملایم تا واضح در ۵ مرحله مختلف سفارشی کنید. همچنین اگر مایل به تنظیم دستی نبودید، از طریق «Adapt Ambient Sound» قادر خواهید بود تا تنظیم خودکار گوش‌های خود را دریافت کنید.  27 اردیبهشت 1402
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری