سرویس خبر
25 فروردین 1402 ساعت 16:08
0 نظر

 

رابط سیری احتمالا در داینامیک آیلند تعبیه خواهد شد

منبعی که امروز جزییات زیادی در مورد iOS 17 افشا کرده بود، حالا گزارش داده که احتمالا در iOS 17 سیری از طریق داینامیک آیلند نمایش داده می‌شود.

به گفته یک منبع ناشناس که جزییاتی را در مورد ویژگی‌های جدید در iOS 17 به اشتراک گذاشته، اپل در حال بررسی ادغام رابط روی صفحه نمایش سیری در داینامیک آیلند در آیفون‌های جدیدتر است.

در حال حاضر فراخوانی سیری با فشار دادن دکمه یا استفاده از دستور گفتاری «Hey Siri» باعث می شود تا یک کره متحرک در پایین صفحه ظاهر شود. در حالی که این دستیار مجازی در حال گوش دادن است، کره روی صفحه باقی می‌ماند و همه جزییات مربوط به درخواست در بالا یا پایین صفحه نمایش به شکل کارتی با محتوای پس زمینه کم رنگ نمایش داده می‌شود.


 

انتقال رابط کاربری سیری به داینامیک آیلند به احتمال زیاد به محتوای روی صفحه اجازه می‌دهد تا در معرض دید کامل قرار گیرد. در ابتدا هر زمان که کاربر با دستیار مجازی ارتباط برقرار می‌کرد، رابط سیری کل صفحه را در اختیار می‌گرفت، اما اپل با استفاده از رابط فعلی فشرده‌تر، این رابط را در iOS 14 اختیاری کرد.

به گفته این منبع ناشناس، اپل ممکن است در نهایت طرح ادغام رابط کاربری سیری در داینامیک آیلند را نهایی نکند و در آیفون‌های جدید به کار نبرد، اما با توجه به اینکه بسیاری از نوتیفیکیشن‌ها از طریق داینامیک آیلند نشان داده می‌شوند، این امکان نیز وجود دارد که از امسال سیری را در داینامیک آیلند ملاقات کنیم.

انتظار می‌رود اپل در سری آيفون ۱۵ داینامیک آیلند را به هر چهار مدل آيفون ۱۵ گسترش دهد و تقریبا تمامی تحلیلگران در خصوص این موضوع اتفاق نظر دارند.  25 فروردین 1402
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری