سرویس خبر
5 بهمن 1401 ساعت 12:35
0 نظر

 

نسخه بومی بتای واتس اپ برای مک‌های سیلیکونی اپل عرضه شد

واتس اپ امروز برای اولین بار نسخه بتای برنامه بومی این شرکت را به طور عمومی برای کاربرانی که قصد دارند این برنامه را امتحان کنند، منتشر کرده که نشان از عرضه قریب‌الوقوع نسخه اصلی آن دارد.

واتس اپ از تابستان روی یک نسخه بومی مک به روز شده کار می‌کند که دارای پشتیبانی از تراشه‌های سیلیکونی اپل است و نسخه بتای این برنامه اکنون برای همه کاربران واتس اپ که قصد دارند به طور آزمایشی از آن استفاده کنند، در دسترس قرار گرفته است.


 

همانطور که این موضوع توسط WABetaInfo منتشر شده است، برنامه بومی واتس اپ با پشتیبانی از اپل سیلیکون را می‌توان از وب سایت رسمی واتس اپ دانلود کرد.

نسخه بتا پیش‌تر برای تعداد محدودی از افراد با دسترسی به Whatsapp TestFlight در دسترس بود، اما واتس اپ قبل از انتشار رسمی آزمایشات خود را طبق روال همیشه انجام خواهد داد. توجه داشته باشید که این هنوز یک نسخه بتا است، بنابراین برخی ویژگی‌ها ممکن است آنطور که انتظار می‌رود کار نکنند.

مک‌های اپل با پردازنده اختصاصی سری M این شرکت از طریق رابط Rosseta 2 به نسخه اینتل واتس اپ مبتنی بر الکترون برای مک دسترسی دارند، اما این اولین بار است که نسخه بومی آن به طور گسترده در دسترس قرار می‌گیرد. برنامه یونیورسال بهینه‌سازی شده با تراشه‌های سیلیکونی اپل، سریع‌تر اجرا می‌شود و از منابع کمتری در دستگاه‌های دارای پردازنده‌های خانواده M1 و M2 استفاده می‌کند.  5 بهمن 1401
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری