سرویس خبر
29 دی 1401 ساعت 13:06
1 نظر

 

کاهش پینگ بازی‌های رایانه‌ای

عیسی زارع‌پور: وعده داده بوده‌ام برای رفع مشکل گیمرها با همکاری بخش خصوصی، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و شرکت ارتباطات زیرساخت، سایت و نرم افزاری بنام رادار بازی راه اندازی شده است.

عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌گوید که یکی از مشکلاتی که گیمرهای کشورمان همواره با آن روبرو بودند مشکل سرعت پایین دانلود بازی‌ها و آپدیت آن‌ها به همراه پینگ یا زمان تاخیر بالای بازی آنلاین بوده که باعث اختلال و تجربه کاربری نامناسب گیمرها در ایران می‌شد. وی ادامه داد که خوشبختانه همانطور که وعده داده بوده‌ام برای رفع مشکل این بخش از کاربران عزیز که تعداد آن‌ها کم هم نیست، با همکاری بخش خصوصی، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و شرکت ارتباطات زیرساخت، سایت و نرم افزاری بنام رادار بازی راه اندازی شده است.

زارع‌پور افزود که استفاده از این سایت و اپلیکیشن آن، ضمن افزایش قابل توجه سرعت دانلود بازی‌ها و آپدیت آن‌ها، باعث کاهش چشمگیر پینگ بازی‌ها نیز خواهد شد که در نتیجه تجربه‌ای دلچسب در بازی آنلاین برای کاربران عزیز رقم خواهد خورد. این اتفاق از طریق انتقال CDN های این بازی‌ها به داخل کشور و کوتاه کردن مسیر دسترسی کاربران داخلی کشور به سرورهای بازی و طراحی ابزارهای خاص توسط متخصصان جوان کشورمان صورت گرفت که همین جا از تلاش همه دست اندر کاران این امر تشکر می‌کنم. گیمرهای عزیز می‌توانند از طریق مراجعه به آدرس radar.game این حس خوب را تجربه کنند و تجربه خود را در قالب کامنت با من نیز در میان بگذارند. پ ن: انشالله به تدریج تعداد بازی افزایش خواهد یافت.  29 دی 1401
1 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری