سرویس خبر
25 دی 1401 ساعت 16:21
1 نظر

 

نرم افزار شاد مختل شد

تیم فنی و پشتیبانی شبکه شاد با اشاره به بروز اختلال در زیرساخت‌های فنی مربوط به شاد و تاخیر در ارسال و دریافت پیام‌ها در این شبکه، از تلاش برای رفع این اختلال خبر داد.

تیم فنی و پشتیبانی شاد در اطلاعیه‌ای در کانال رسمی اطلاع رسانی شبکه شاد اعلام کرد که با فراگیر شدن موج سرما و برودت هوا و غیر حضوری شدن کلاس‌ها و مدارس بسیاری از استان‌ها، به استحضار می‌رساند؛ اختلال مختصری در زیرساخت‌های فنی مربوط به شاد به وجود آمده است که ارسال و دریافت پیام‌ها را با تاخیر مواجه می‌کند. این اطلاعیه ادامه می‌دهد که تیم فنی و اجرایی در تلاش هستند که اختلال به وجود آمده را برطرف کنند.

در این اطلاعیه همچنین درباره برطرف شدن مشکل فنی پیش آمده و همچنین توصیه‌های تشکیل کلاس‌ها نیز آمده است که ضمن پوزش از کاربران به منظور سرویس‌دهی بهتر و افزایش سرعت تبادل داده‌ها، مدارس نوبت عصر و دوره متوسطه دوم، کلاس‌های خود را منحصرا از ساعت ۱۴ هر روز تشکیل دهند. این اطلاعیه همچنین می‌گوید که کاربرانی که از نسخه‌های قدیمی‌تر استفاده می‌کنند جهت عملکرد بهتر و استفاده از سرویس‌ها، از ساعت ۲۰ امشب نسخه جدید شاد را از آدرس SHAD.IR به‌ روز رسانی کنند.  25 دی 1401
1 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری