سرویس خبر
13 دی 1401 ساعت 17:25
0 نظر

 

گلکسی اس ۲۱ به زودی آپدیت امینی ژانویه ۲۰۲۳ را دریافت خواهد کرد

شرکت سامسونگ جدیدترین بروزسانی امنیتی خود را برای پرچمدار دو سال گذشته خود عرضه کرد.

روز گذشته، سامسونگ اولین بروزرسانی امنیتی ۲۰۲۳ را برای سری گلکسی نوت ۱۰ منتشر کرد. اما اکنون این شرکت، شروع به انتشار بروزرسانی امنیتی ژانویه ۲۰۲۳ برای سری گلکسی اس ۲۳ در برخی کشورهای غیر اروپایی کرده است.


 

آخرین بروزرسانی نرم‌افزاری برای گلکسی اس ۲۱، گلکسی اس ۲۱ پلاس و گلکسی اس ۲۱ اولترا نسخه میان‌افزار این گوشی‌های را به G99xBXXS5DVL3 افزایش می‌دهد. به بروزرسانی که اکنون در سوییس منتشر شده، وصله امنیتی ژانویه ۲۰۲۳ را به ارمغان آورده است. همچنین سامسونگ تا کنون اعلام نکرده این وصله امنیتی باعث برطرف شدن کدام آسیب‌پذیری‌های خواهد شد، اما انتظار می‌رود تا هفته آینده اطلاعات بیشتری در این مورد منتشر شود. همچنین امکان دارد این بروزرسانی یک رفع اشکال کلی بوده و برای بهبود پایداری دستگاه عرضه شده باشد.

اکنون اگر از کاربران سری گلکسی اس ۲۱ هستید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات و سپس ورود به بخش بروزرسانی نرم‌افزار، از طریق گزینه دانلود و نصب این بروزرسانی را دریافت و نصب کنید.

سامسونگ سری گلکسی اس ۲۱ را در اوایل سال ۲۰۲۱ با اندروید ۱۱ عرضه کرد. این دستگاه‌ها مجموعه بروزرسانی رابط کاربری One UI 4 مبتنی بر اندروید ۱۲ را در اواخر سال ۲۰۲۱ و بروزرسانی رابط کاربری One UI 5.0 مبتنی بر اندروید ۱۳ را در ماه‌های اخیر دریافت کردند. لازم به ذکر است که گلکسی اس ۲۱، گلکسی اس ۲۱ پلاس و گلکسی اس ۲۱ اولترا دو بروزرسانی آینده را نیز دریافت خواهند کرد.  13 دی 1401
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری