سرویس خبر
1 دی 1401 ساعت 17:45
0 نظر

 

سری گلکسی اس 23 احتمالا 12 بهمن معرفی خواهد شد

دو افشاگر برجسته دنیای فناوری امروز در طی گزارش‌هایی زمان رونمایی سری پرچمدار سامسونگ را اعلام کردند.

نسل جدید سری پرچمدار سامسونگ یعنی سری گلکسی اس 23 در چند وقت اخیر موضوع بحث بسیاری از گزارش‌ها و شایعات مختلف بودند. اما حالا امروز مهمترین گزارش پیرامون این سری موردانتظار که در واقع به زمان رونمایی آن اشاره دارد منتشر شده است. در این راستا، دو افشاگر خوش‌سابقه دنیای فناوری ادعا کرد‌‌‌ه‌اند سری گلکسی اس 23 در ماه فوریه رونمایی خواهد شد.

براساس گفته‌های Ice Universe و OnLeaks، سری گلکسی اس 23 احتمالا در تاریخ 1 فوریه مصادف با 12 بهمن معرفی خواهد شد. اگر تاریخ اعلام شده توسط این دو افشاگر درست باشد، سری گلکسی اس 23 هشت روز زودتر از زمانی که سری گلکسی اس 23 معرفی شد رونمایی خواهد شد.


رندر گلکسی اس 23 الترا

 با وجود این که گزارش منتشر شده به منزله تایید رسمی زمان رونمایی سری گلکسی اس 23 نیست، سابقه خوب این دو افشاگر شاید سندی برای دقیق بودن تاریخ 12 بهمن برای معرفی این سری پرچمدار باشد. به هر روی، انتظار می‌رود در طی روزها و یا هفته‌های جاری سامسونگ یک اعلامیه رسمی مرتبط به زمان رونمایی سری گلکسی اس 23 را در اختیار کاربران قرار دهد.


رندر گلکسی اس 23

تمام مدل‌های سری گلکسی اس 23 تا به امروز در گواهی‌های مختلفی‌ مانند 3C و BIS و همچنین بنچمارک گیک‌بنچ دیده شده‌اند و بخشی از مشخصات فنی آن‌ فاش شده است. در این راستا، می‌دانیم که سری گلکسی اس 23 به تراشه اسنپدراگون 8 نسل دو مجهز خواهد بود که احتمالا بازار اروپا نسخه اورکلاک‌شده این تراشه را دریافت می‌کند. به علاوه، سری گلکسی اس 23 به احتمال زیاد از فیلم‌برداری 8K سی فریم بر ثانیه و اتصال ماهواره‌ای نیز پشتیبانی خواهد کرد.   1 دی 1401
0 نظر
3.67
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری