سرویس خبر
10 آذر 1401 ساعت 17:00
4 نظر

 

گوگل لیست برندگان جوایز گوگل پلی در سال ۲۰۲۲ را اعلام کرد

شرکت گوگل اخیرا لیست برندگان جوایز گوگل پلی در سال ۲۰۲۲ را اعلام کرده است.

دیگر تا پایان سال ۲۰۲۲ زمان زیادی باقی نمانده و شرکت گوگل نیز به تازگی لیست برندگان جوایز گوگل پلی در این سال را اعلام کرده است. این برندگان، شامل بهترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌های انتخاب شده توسط تیم تحریریه گوگل پلی هستند؛ البته، بخشی برای انتخاب کاربران نیز در نظر گرفته شده است.


 

این جوایز که لیست کامل آنها در بلاگ گوگل قرار گرفته است؛ شامل بهترین اپلیکیشن، بهترین اپلیکیشن طراحی شده برای تبلت‌ها، پرفروش‌ترین اپلیکیشن و سایر بخش‌ها هستند. گوگل همچنین یک بخش جدید برای اپلیکیشن‌های کروم‌بوک‌ها به این جوایز اضافه کرده و ژانر‌های متفاوت بازی‌ها را نیز پوشش داده است.

گوگل جایزه بهترین اپلیکیشن را به اپلیکیشن Dream by Wombo را اهدا کرده که با استفاده از هوش مصنوعی، متن‌های توصیف شده توسط کاربران را به یک تصویر تبدیل می‌کند. جایزه بهترین بازی نیز به Apex Legends Mobile تعلق گرفته که یک عنوان بتل رویال بوده و نسخه موبایل آن در سال جاری میلادی منتشر شد.

کاربران گوگل پلی، اپلیکیشن اشتراک عکس BeReal را به عنوان بهترین اپلیکیشن انتخاب کرده‌اند. در بخش بازی، نظر کاربران با تیم تحریریه گوگل پلی یکسان بوده و آنها نیز Apex Legends Mobile را برگزیده‌اند. جایزه پرفروش‌ترین کتاب در گوگل پلی، به اثر Fire & Blood «جرج آر.آر مارتین» تعلق گرفته و در سوی دیگر، کتاب I’m Glad My Mom Died از «جنت مک‌کردی» نیز توانسته تا به عنوان بهترین کتاب صوتی انتخاب شود.


 

اکنون که در آستانه به پایان رسیدن سال ۲۰۲۲ هستیم؛ به نظر شما بهترین اپلیکیشن‌های سال در گوگل پلی چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.   10 آذر 1401
4 نظر
3.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری