تست همراه اول

سرویس خبر
30 خرداد 1401 ساعت 18:05
0 نظر

 

تصویری جدید تایید می‌کند که تاخوردگی نمایشگر گلکسی زد فولد 4 کمتر از قبل مشخص خواهد بود

سری گوشی‌های تاشو سامسونگ احتمالا در تاریخ 19 مرداد به همراه سری گلکسی واچ 5 معرفی خواهد شد.

ماه گذشته، افشاگر برجسته به نام IceUniverse در توئیتی اعلام کرد که تاخوردگی لولای نمایشگر نسل جدید گوشی تاشو سامسونگ یعنی گلکسی زد فولد 4 کاهش قابل توجهی خواهد داشت و دیگر به مانند نسل قبلی مشخص نخواهد بود. حالا امروز براساس جدیدترین گزارش منتشر شده از طرف این افشاگر، تصویری از تاخوردگی گلکسی زد فولد 4 در دسترس قرار گرفته است که در مقایسه با تاخوردگی نمایشگر گلکسی زد فولد 3 کمتر شده است.

طبق این تصویر، تاخوردگی نمایشگر دو گوشی گلگسی زد فولد 3 و زد فولد 4 در کنار هم قرار گرفته‌اند و تفاوت آن‌ها به خوبی قابل تشخیص است. در این راستا، شدت و ارتفاع تاخوردگی گلکسی زد فولد 4 کاهش نسبتا زیادی داشته است. البته باید اشاره کرد که هنوز مشخص نیست در شرایط واقعی تفاوت تاخوردگی این دو گوشی در چه حدی است. به علاوه، گزارش‌هایی اخیرا منتشر شده است که خبر می‌دهند لولای گلکسی زد فولد 4 بهبود خواهد داشت و حالا به نظر می‌رسد این لولای بهینه شده کمک شایانی به کم کردن تاخوردگی نمایشگر این گوشی تاشو خواهد کرد.


تاخوردگی گلکسی زد فولد 4 در سمت راست / گلکسی زد فولد 3 در سمت چپ

قبلا نیز شایعاتی منتشر شده بود مبنی بر این که نسبت تصویر نمایشگر داخلی گلکسی زد فولد 4 تغییر خواهد کرد و به نوعی عریض‌تر و کوتاه‌تر خواهد شد. در این راستا، نسبت تصویر گلکسی زد فولد 4 به 6:5 خواهد رسید در حالی که نسل فعلی نسبت تصویری برابر با 6.2:5 دارد. نمایشگر کاور آن نیز کوتاه‌تر خواهد بود و از نسبت تصویر 23:9 برخوردار خواهد بود.

در نهایت از دیگر مشخصات فنی گلکسی زد فولد 4 می‌توان به بهره‌گیری از فناوری شیشه فوق نازک اشاره کرد که باعث افزایش مقاومت کلی نمایشگر این گوشی تاشو خواهد شد. همچنین گلکسی زد فولد 4 احتمالا از دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی، سنسور تله‌فوتو 12 مگاپیکسلی با زوم 3 برابری و لنز فوق عریض 12 مگاپیکلی بهره خواهد برد. سخت‌افزار این گوشی نیز به احتمال زیاد تراشه اسنپدراگون 8 پلاس نسل یک خواهد بود. به علاوه، شایعه شده است که گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 در تاریخ 10 اوت مصادف با 19 مرداد همراه با سری گلکسی واچ 5 معرفی خواهد شد.   30 خرداد 1401
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری