تست همراه اول

سرویس خبر
6 اردیبهشت 1401 ساعت 17:35
0 نظر

 

آیفون 14 پرو حاشیه‌های کمتری را در اطراف نمایشگر خود خواهد داشت!

اخیرا شاهد انتشار شماتیک‌هایی مربوط به گوشی آیفون 14 پرو هستیم که خبر از کاهش حاشیه‌های اطراف نمایشگر را در این محصول می‌دهند.

در امروز، شاهد انتشار شماتیک‌هایی هستیم که طراحی آیفون 14 پرو را در کنار نسل فعلی یا همان آیفون 13 پرو نمایش می‌دهند. در اولین نگاه، می‌توان متوجه شد که آیفون 14 پرو دارای حاشیه‌های کمتری در اطراف نمایشگر خود خواهد بود. البته، این تغییر جزئی بوده و آنچنان محسوس نیست؛ ولی با توجه به کنار گذاشتن ناچ توسط اپل و رو آوردن به استفاده از یک نمایشگر پانچ هول، می‌توان امیدوار بود که آیفون 14 پرو ظاهر مدرن‌تر و همچنین نمایشگر بزرگ‌تری داشته باشد.


 

این شماتیک، نخستین طرح دیده شده از آیفون 14 پرو نیست و پیش‌تر نیز طرح‌هایی با جزئیات فراوان از این گوشی را دیده بودیم که خبر از افزایش جزئی ضخامت این گوشی در برابر نسل فعلی می‌داد؛ اما طول و عرض گوشی همچنان تغییری نکرده است.

سری آیفون 14 قرار است در اندازه‌های ۶.۱ و ۶.۷ اینچی در دسترس کاربران قرار گرفته که شامل نسخه‌های پرو و همچنین معمولی خواهد شد. البته، احتمالا نمایشگر‌های جدید و پانچ هول مخصوص سری پرو هستند و در آیفون‌های معمولی، همچنان شاهد استفاده از ناچ خواهیم بود.

به گفته مینگ چی کو که از تحلیل‌گران بسیار فعال و مورد اطمینان در مورد محصولات اپل به حساب می‌آید؛ تمامی مدل‌های سری آیفون 14 دارای دوربین‌های سلفی با قابلیت فوکوس خودکار خواهند بود. این قابلیت که پیش‌تر در دوربین‌های سلفی گوشی‌های آیفون دیده نمی‌شد؛ قطعا موجب بهبود کیفیت عکس‌های‌ سلفی‌ گرفته شده توسط کاربران می‌شود. متاسفانه، در این سری نیز خبری از بازگشت سنسور اثر انگشت یا همان تاچ آیدی و دوربین پریسکوپی نخواهد بود.


 

درباره حاشیه‌های کمتر اطراف نمایشگر سری آیفون 14 پرو چه می‌اندیشید؟ آیا با توجه به استفاده رقبای اپل از صفحه‌هایی خمیده و کاملا فاقد حاشیه، چنین رویکردی کافی خواهد بود؟  6 اردیبهشت 1401
0 نظر
5.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری