سرویس خبر
9 مهر 1400 ساعت 13:15
2 نظر

 

آیفون 13 پرو مکس از شارژ سریع ۲۷ واتی پشتیبانی کرده و سرعت شارژ نسخه پرو نیز به ۲۳ وات می‌رسد

اپل معمولا عادت به تبلیغ یا اعلام اینگونه ویژگی‌های سخت افزاری گوشی‌های خود ندارد، اما به تازگی مشخص شده که گوشی آیفون 13 پرو مکس از شارژ سریع ۲۷ واتی پشتیبانی کرده و نسخه پرو نیز به سرعت ۲۳ وات شارژ می‌شود.

با وجودی که می‌دانیم شرکت اپل عادت به تبلیغ یا اعلام ویژگی‌های سخت افزاری محصولات خود ندارد؛ به نظر می‌رسد که سرعت شارژ در سری آیفون 13 افزایش یافته است. به گفته ChargerLAB، آنها پس از تست‌های انجام شده به این نتیجه رسیده‌اند که سرعت شارژ آیفون 13 پرو مکس به ۲۷ وات رسیده و نسخه پرو نیز از شارژ سریع ۲۳ واتی پشتیبانی می‌کند.

این امر بدین معناست که اگر از شارژری با خروجی حداقل ۳۰ وات استفاده کنید، آیفون 13 پرو مکس تا قابل از داغ شدن باتری و کاهش سرعت شارژ، برای مدتی به سرعت ۲۷ وات شارژ می‌شود. البته با وجودی که این گوشی بدون شارژر در جعبه خود عرضه می‌شود، خیلی جای نگرانی نیست زیرا اپل با خوشحالی حاضر است به شما یک شارژر ۳۰ واتی را به قیمت ناقابل ۵۰ دلار بفروشد!

آیفون 13 پرو نیز شاهد بهبود‌هایی بوده و به گفته ChargerLAB، سرعت شارژ آن به ۲۳ وات می‌رسد که نسبت به سرعت شارژ ۲۰ واتی آیفون 12 پرو سال قبل، بهبودی نسبی محسوب می‌شود. درباره سرعت شارژ آیفون 13 پرو مکس و پرو چه می‌اندیشید؟ آیا در این روزها که اکثر سازندگان گوشی‌های چینی، سرعت شارژ را به ۱۰۰ وات نیز رسانده‌اند، چنین اعدادی کافی است؟  9 مهر 1400
2 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری