تست همراه اول

سرویس خبر
26 خرداد 1400 ساعت 21:30
4 نظر

 

تماشا کنید: بررسی ویدیویی جی اس ام از ۱۰ ویژگی جدید در iOS 15

دقیقا یک هفته پیش بود که اپل در رویداد WWDC 2021 سیستم‌عامل‌های جدید خود از جمله iOS 15 را معرفی کرد. در این ویدیو سراغ بررسی ویژگی‌های این سیستم عامل رفته‌ایم.

درست دقایقی پس از اتمام رویداد WWDC 2021 بود که نسخه‌های بتای اول توسعه‌دهندگان از همه سیستم‌عامل‌های جدید اپل منتشر شد. در این میان iOS 15 قطعا مهم‌ترین سیستم‌عامل برای کاربران اپلی در ایران است و تصمیم گرفتیم در یک ویدیو، ۱۰ ویژگی جدید در این سیستم عامل را به شما نشان دهیم. این ویدیو را در ادامه می‌توانید تماشا کنید:

همچنین برای نصب نسخه‌های بتا توسعه دهندگان محصولات اپل، باید پروفایل‌های زیر را روی گوشی خود نصب کنید. برای نصب پروفایل‌های iOS و watchOS تنها کافی است با آیفون خود، لینک مربوط به آن‌ها را باز کنید. برای iPadOS و macOS جدید نیز به ترتیب باید با آیپد و کامپیوتر مک خود این پروفایل‌ها را باز و نصب کنید. 

البته بازهم توصیه به نصب نمی‌کنیم زیرا نسخه‌های بتا از سیستم‌عامل‌های اپل همیشه با مشکلات مختلفی همراه هستند و برای مثال iOS 15 با مشکل کندی و مصرف بالای باتری همراه است. به همین دلیل فکر می‌کنیم اگر تا پاییز و عرضه نهایی این سیستم‌عامل‌ها صبر داشته باشید، منطقی‌تر است زیرا دیگر خبری از مشکلات گفته شده نخواهد بود. نسخه بتا عمومی این سیستم‌عامل‌ها نیز قرار است در ماه جولای منتشر شوند.

هشدار: مسئولیت نصب این سیستم‌عامل‌ها به صورت بتا به عهده خود شماست و در صورت خرابی و مشکلات احتمالی، جی اس ام مسئولیتی ندارد.



  26 خرداد 1400
4 نظر
4.67
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری