تست همراه اول

سرویس خبر
18 خرداد 1400 ساعت 11:30
0 نظر

 

اپل سری آیفون 13 را در رنگ نارنجی عرضه خواهد کرد

اپل هر سال در کنار رنگ‌های همیشگی خود، آیفون‌ها را در یک رنگ جدید نیز عرضه می‌کند و به نظر می‌رسد که برای سری آیفون 13، رنگ نارنجی را در نظر گرفته است.

شرکت اپل در هر نسل، آیفون‌های خود را در کنار رنگ‌های معمول، در رنگ جدیدی نیز عرضه می‌کند؛ در سال گذشته شاهد استفاده از رنگ آبی در سری آیفون‌های 12 بودیم و پیش از آن نیز سری آیفون 11 در رنگ سبز به بازار آمدند. حالا با توجه به رندر‌هایی که توسط ایان زلبو منتشر شده‌اند، اپل احتمالا در این سری از آیفون‌های خود از رنگ جدید نارنجی استفاده خواهد کرد.


 

همانطور که در عکس‌ها می‌بینید، این رنگ بسیار براق است. البته اپل معمولا از دو سایه متفاوت از رنگ تازه معرفی شده برای آیفون‌ها استفاده می‌کند؛ برای مثال رنگ آبی اقیانوسی آیفون 12 پرو و پرو مکس نسبت به آبی به کار رفته در آیفون 12 و 12 مینی کمرنگ‌تر بود. این مورد در سری آیفون 11 نیز دیده‌ می‌شد و در نسخه‌های پرو و پرو مکس شاهد استفاده از سبز تیره بودیم در حالی که در نسخه‌های معمولی از سبز کم رنگ‌تری استفاده شده بود.

در این رندرها شاهد استفاده از نارنجی کم رنگ در آیفون 13 معمولی هستیم و احتمالا آیفون 13 پرو و پرو مکس در نسخه‌ای پر رنگ‌تر مانند برنز یا نارنجی پرتقالی عرضه خواهد شد. البته ممکن است این رنگ تنها مربوط به آیفون‌های معمولی باشد و در نسخه‌های پرو شاهد استفاده از آن نباشیم.


 

پیش از این عکسی از یک نسخه اولی از آیفون 13 مینی در رنگ‌ آبی دیده بودیم و مدتی قبل از نیز شاهد رندر‌هایی از آیفون 13 در رنگ قرمز Product Red بودیم؛ در کنار این رنگ‌ها، مانند همیشه به احتمال زیاد شاهد معرفی آیفون‌های جدید در رنگ‌های سفید و مشکی/خاکستری همیشگی خواهیم بود.

سری آیفون 13 طراحی مشابهی به نسل قبلی داشته و تفاوت‌های اندکی مانند ناچ کوچک‌تر و برجستگی بزرگ‌تر دوربین نسبت به سری آیفون 12 دارد.

   18 خرداد 1400
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری