تست همراه اول

سرویس خبر
19 اردیبهشت 1400 ساعت 13:17
1 نظر

 

سایپا طرح جدید پیش فروش محصولاتش را برای عید فطر منتشر کرد

سایپا در این طرح خودروهای شاهین، ساینا و انواع مدل‌هاهی کوئیک را پیش فروش کرده است.


 

سایپا برای سال ۱۴۰۰ اولین شرایط فروشش را منتشر کرده و در این طرح خودروهای شاهین، کوئیک S و کوئیک R، ساینا S و کوئیک دنده‌ای برای پیش فروش در دسترس است. با توجه به شرایط قید شده در این طرح، قیمت تمام شده برای هر خودرو، قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان در نظر گرفته شده است. البته که بعید هم نبود، چون از طرفی شورای رقابت موصبه افزایش قیمت خودروها را تصویب کرده است و در این مصوبه، محصولات سایپا، ۸.۹ درصد به طور میانگین، افزایش قیمت خواهند داشت.

از طرف دیگر امروز مجلس با افزایش قیمت مخالفت نمود و از شورای رقابت خواستار تجدید نظر شد. اما در این گیر و دارها، سایپا قیمت نهایی خودروهایش را اعلام نکرده است تا در موعد تحویل در صورت موافقت با افزایش قیمت، محصولاتش را با قیمت بالاتری به فروش برساند.

موعد تحویل خودروها از آبان ۱۴۰۰ تا اسفند ۱۴۰۰ بسته به مدل خودرو متغیر خواهد بود. خودروی شاهین که گرانترین خودروی این جدول به حساب میاید با مبلغ پیش پرداخت(علی‌ الحساب) ۱۳۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، کوییک S با ۷۱ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان پیش پرداخت، کوییک R با ۷۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ساینا S با ۶۵ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان و کوئیک دنده‌ای با ۶۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان پیش پرداخت و کمترین قیمت در این طرح خواهند بود.

طرح پیش فروش محصولات سایپا به مناسبت عید فطر به شرح زیر است:

نوع خودرومبلغ علی الحساب پیش پرداختموعد تحویل
شاهین۱۳۴ میلیون و ۴۰۰ هزار توماناسفند ۱۴۰۰
کوئیک S ۷۱ میلیون و ۸۷۰ هزار تومانآبان - آذر- دی - بهمن و اسفند ۱۴۰۰
کوئیک R ۷۰ میلیوت و ۳۰۰ هزار توماندی و بهمن ۱۴۰۰
ساینا S۶۵ میلیون و ۵۷۰ هزار توماندی- بهمن و اسفند ۱۴۰۰
کوئیک دنده‌ای۶۵ میلیون و ۳۰۰ هزار توماناسفند ۱۴۰۰

*زمان تحویل خودروها هفته چهارم ماه‌های قید شده در طرح خواهد بود.  19 اردیبهشت 1400
1 نظر
3.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری