تست همراه اول

سرویس خبر
7 بهمن 1399 ساعت 21:55
0 نظر

 

بخشی از مشخصات و ویژگی‌های جدید شیائومی می بند 6 لو رفت

بر اساس اطلاعاتی که از اپلیکیشن Zepp به دست آمده است، دستبند هوشمند آتی شیائومی به قابلیت‌های جدیدی از جمله GPS داخلی، رابط کاربری جدید و تکنیک پومودورو مجهز می‌شود.

فرم‌ور شیائومی می بند ۶ در اپلیکیشن Zepp (با نام قبلی Amazfit) مشاهده شده و تغییرات کلیدی زیادی را نسبت به می بند ۵ نشان می‌دهد. این دستگاه مطابق معمول دو نسخه خواهد داشت که یکی با NFC و شماره مدل XMSH16HM به چین می‌رود و دیگری احتمالا بدون NFC و با شماره مدل XMSH15HM وارد بازار جهانی می‌شود.

این بند جدید گیرنده GPS داخلی خواهد داشت که امکان دسترسی دقیق به اطلاعات مربوط به سرعت و فاصله را فراهم می‌کند. اپلیکیشنی که برای این دستبند روی موبایل نصب می‌شود داده‌های A-GPS را برای دستگاه می‌فرستد تا موقعیت‌یابی سریع‌تر انجام شود.

می بند ۶ مثل مدل فعلی برای پایش سطح اکسیژن خون از سنسور SpO2 بهره خواهد برد. این دستگاه ۱۹ حالت ورزشی دارد تا دامنه گسترده‌ای از فعالیت‌های بدنی را شناسایی کند. از جمله این ورزش‌ها می‌توانیم به ژیمناستیک، رقص، کریکت، بولینگ، زومبا، بسکتبال، والیبال، تنیس روی میز، بدمینتون و بوکس اشاره کنیم.

این دستگاه حالا برای کمک به تمرکز شما دسترسی به تکنیک پومودورو را فراهم می‌کند که سیستمی برای مدیریت زمان با تایمر است. در این سیستم نوتیفیکیشنِ اپلیکیشن‌ها برای ۲۵ دقیقه متوقف می‌شود و سپس دستگاه می‌لرزد تا به شما یادآوری کند که وقفه‌ای ۲۵ دقیقه‌ای را پشت سر گذاشته‌اید.

کاربران بالاخره می‌توانند اطلاعات مربوط به وضعیت خواب خود را روی دستبند مشاهده کنند. در حال حاضر این امکان فقط از طریق اپلیکیشن متناظر می بند وجود دارد. از این رو، احتمالش هست که اندازه نمایشگر می بند ۶ بزرگ‌تر شود. پیش‌تر شواهدی از افزایش رزولوشن این صفحه نمایش خبر داده بودند.

افزون بر این، رابط کاربری هم دستخوش تغییراتی خواهد شد. در ادامه شماری از واچ فیس‌های جدید می بند ۶ را می‌بینید:

می بند ۶ امکان کنترل دستگاه‌های هوشمند خانگی را که از پلتفرم Mi Home استفاده می‌کنند خواهد داشت. با این حال، مشخص نیست که این ویژگی محدود به مناطق جغرافیایی خاصی خواهد بود یا نه. اگر چنین محدودیتی وجود داشته باشد، همچنان با کمک الکسای آمازون می‌توانید لوازم خود را کنترل کنید.

به نظر می‌رسد که دستبند آتی شیائومی می‌تواند در نوتیفیکیشن‌ها ایموجی نشان دهد. در فایل‌های منبع این دستگاه ۳۰۸ تصویر جدید مشاهده شده که مربوط به ایموجی‌های مختلف است. همچنین، می بند ۶ بالاخره می‌تواند تماس‌ها را رد کرده و به‌صورت خودکار برای مخاطبان پیام ارسال کند.

آخرین نسل از دستبند سلامتی شیائومی در اواسط ماه ژوئیه ۲۰۲۰ معرفی شد. انتظار داریم که نسل بعدی این دستگاه را در همان بازه زمانی مشاهده کنیم.   7 بهمن 1399
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری