تست همراه اول

سرویس خبر
22 آبان 1399 ساعت 14:47
1 نظر

 

مینگ-چی کو: در نیمه اول 2021 خبری از آیفون SE بعدی نیست

تحلیل‌گر شرکت TF International Securities در یادداشت جدیدی می‌گوید اپل در نیمه اول سال آینده نسخه دیگری از آیفون SE معرفی نخواهد کرد.

طرفداران اپل پارسال از معرفی نسل دوم آیفون SE خیلی خوشحال شدند، اما به نظر نمی‌رسد که در سال ۲۰۲۱ نسخه دیگری از این تلفن هوشمند در راه باشد. به گزارش تحلیل‌گر معروف، مینگ-چی کو، کوپرتینویی‌ها قصد ندارند که حداقل در نیمه اول ۲۰۲۱ نسخه جدیدی از آیفون SE را معرفی کنند.

این پیش‌بینی بخشی از تحلیل بزرگ‌تری است که پیرامون بازار لنزها اعلام شده. در حال حاضر چهار تامین‌کننده بزرگ اپل مشغول تلاش برای تولید دوربین‌های آیفون ۱۳ هستند و این اتفاق احتمالا بر فرآیند آماده‌سازی و تولید نسخه نهایی آیفون SE بعدی اثر خواهد گذاشت.

کو می‌گوید در سال ۲۰۲۱ رقابت شدیدتری میان تامین‌کنندگان اپل شکل خواهد گرفت و شاید GSEO سفارشات خود را به Largan، سامسونگ الکترومکانیکس و بازیگر جدیدی به‌نام Sunny Optical واگذار کند. این گزارش حرفی از وضعیت آیفون SE در نیمه دوم ۲۰۲۱ نزده اما از آن‌جایی که نیمه دوم سال مختص پرچمداران اصلی اپل است، بعید به نظر می‌رسد که شاهد عرضه موبایل دیگری باشیم.  22 آبان 1399
1 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری