تست همراه اول

سرویس خبر
29 مهر 1399 ساعت 16:03
0 نظر

 

مینگ چی کو: استقبال از آیفون 12 پرو فراتر از حد انتظار بوده است

تحلیل‌گر شرکت TF International در یادداشت جدیدی به تصحیح پیش‌بینی قبلی خود از سهم فروش مدل‌های مختلف سری آیفون 12 پرداخته است.

مینگ-چی کو قبلا پیش‌بینی کرده بود که آیفون ۱۲ با فروش ۴۰ تا ۴۵ درصدی می‌تواند پرفروش‌ترین مدل پرچمداران جدید اپل باشد. با این حال، استقبال شدید کاربران از آیفون ۱۲ پرو باعث شده او یادداشت جدیدی در این باره بنویسد. کو می‌گوید:

سفارشات پیش خرید آیفون ۱۲ پرو به خاطر تمایل هسته مرکزی طرفداران اپل به مدل‌های رده بالا، تقاضای بالای بازار چین و فصل تعطیلات پیش رو در آمریکا و اروپا از حد انتظارات فراتر رفته است.

با توجه به میزان تقاضا، کو پیش‌بینی می‌کند که سهم فروش آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو مکس به‌صورت جداگانه حدود ۳۰ تا ۳۵ درصد از کل فروش آیفون‌های جدید باشد. او همچنین پیش‌بینی فروش آیفون ۱۲ مینی خود را کاهش داده و سهم آن را به ۱۰ تا ۱۵ درصد رسانده است. این تحلیل‌گر می‌گوید تقاضا برای کوچک‌ترین آیفون جدید از همین حالا در بازار چین بسیار پایین بوده است.

آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو محصولاتی با شباهت بالا هستند، با این تفاوت که مدل پرو سنسور لایدار، لنز تله‌فوتو و رم بیشتری دارد.  29 مهر 1399
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری