تست همراه اول

سرویس خبر
19 مهر 1399 ساعت 10:45
0 نظر

 

App Store Connect به صورت توسعه یافته با TestFlight به‌روزرسانی شد

اپل App Store Connect را به صورت توسعه یافته با TestFlight برای iOS به‌روز کرد

اپل به تازگی برنامه‌ی App Store Connect خود را برای iOS با برخی از ویژگی‌های عالی به‌روز کرد. اکنون توسعه دهندگان می‌توانند برنامه‌های TestFlight را مستقیما در آیفون و آیپد خود و از طریق App Store Connect تنظیم و مدیریت کنند.

App Store Connect محلی است که توسعه دهندگان می‌توانند برنامه‌های ای او اس، مک او اس، واچ او اس و تی وی او اس خود را مدیریت کنند. از آنجا می‌توانند برنامه‌های جدید را به اپ‌ استور بفرستند، عکس‌های صفحه را بارگذاری کنند، توضیحات برنامه را تغییر دهند، نظرات کاربران را بخوانند و موارد دیگر. نسخه‌ ۱.۵ برنامه‌ی App Store Connect برای iOS، روند تنظیم و پیکربندی TestFlight را اضافه کرده است، بنابراین برای مدیریت برنامه‌های بتا دیگر نیاز نیست به وب سایت اپ استور کانکت رفته و تنظیمات را اعمال کنند. برنامه‌ نویسان هم‌چنین می‌توانند علاوه بر ویرایش جزییات برنامه، حداقل ۱۰۰ عضو از همان تیم را برای آزمایش برنامه‌های بتا اضافه کنند.
با این به‌روزرسانی اکنون توسعه دهندگان می‌توانند 

  • تنظیمات  TestFlight و نسخه‌های بتا را از داخل تست کنند
  • تا ۱۰۰ عضو را برای آزمایش نسخه‌ بتا در برنامه‌ی خود اضافه کنند
  • ویرایش جزییات نسخه‌های بتا و مشاهده‌ فعالیت، وضعیت و تاریخ انقضا
  • پاسخ به سوالات مورد نیاز 
  • حذف آزمایش کننده‌های نسخه‌های داخلی 

App Store Connect به صورت رایگان در اپ استور در دسترس قرار دارد. این برنامه به آیفون، آیپد و آیپاد تاچ‌های داراری iOS ۱۲ به بالا نیاز دارد.  19 مهر 1399
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری