تست همراه اول

سرویس خبر
19 مرداد 1399 ساعت 16:03
0 نظر

 

نسل بعدی هوآوی میت X به سمت داخل تا می‌شود

بر اساس گزارش‌های جدید، به نظر می‌رسد که نسل بعدی موبایل تاشوی هوآوی که از نام Mate X2 استفاده خواهد کرد پنلی با قابلیت تا شدن به سمت داخل خواهد داشت.

هوآوی تاکنون دو موبایل تاشو معرفی کرده است که هر دو به سمت خارج تا می‌شوند. ولی نسل بعدی این دستگاه که احتمالا میت X2 نام می‌گیرد ظاهرا قرار است نمایشگری با قابلیت تا شدن به سمت داخل داشته باشد. تحلیل‌گر زنجیره تامین صفحات نمایش، راس یانگ، در پاسخ به افشاگر معروف، ایوان بلس، مدعی شد که میت X2 از فرم فاکتوری شبیه به گلکسی فولد سامسونگ استفاده می‌کند. در واقع گفته شده که پنل این محصول از سوی خود سامسونگ یا BOE تامین خواهد شد و فناوری آن نه از نوع UTG بلکه CPI خواهد بود.

این اولین باری نیست که خبر مربوط به موبایل تاشوی هوآوی با قابلیت تا شدن به سمت داخل شنیده می‌شود، چون چینی‌ها قبلا هم در ماه ژوئیه در پتنتی که در اداره مالکیت فکری اتحادیه اروپا (EUIPO) ثبت شده بود به این طراحی اشاره کرده بودند. شمایلی که از سوی هوآوی در این پتنت ثبت شده جایگاهی برای قلم هوشمند و شش لنز دوربین را نشان می‌دهد که چهارتای آن‌ها در قاب عقب و دوتا در بخش جلو قرار می‌گیرند.

ایوان بلس در توئیتی گفته بود که میت X2 از اسم رمز Teton استفاده می‌کند. او همچنین به اسم رمز چند دستگاه دیگر نیز اشاره کرده بود. بلس مدعی شد که اسم رمز نسل بعدی نووا Jessica/Barbie و اسم رمز Y9a فرانکلین خواهد بود. علاوه بر این، فری‌بادز پرو از نام Mermaid و واچ فیت از Stia استفاده می‌کند.  19 مرداد 1399
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری