تست همراه اول

سرویس خبر
1 مرداد 1399 ساعت 03:21
0 نظر

 

کیانو ریوز این بار در نقش نویسنده کامیک بوک ظاهر می‌شود

بازیگر فیلم‌های ماتریکس و جان ویک، به شغل نویسندگی علاقمند شده است.

کیانو ریوز، بازیگر فیلم‌های مشهور Matrix و John Wick تصمیم دارد تا وارد شغل نویسندگی شده و با همکاری افرادی همچون Matt Kindt در نقش دستیار نویسندگی و Alessandro Vitti در نقش هنرمند، کامیک بوکی اکشن با نام BRZRKR را در 12 فصل مختلف تولید و توسط استودیوی !Boom آن را در ماه اکتبر روانه بازار کند.

این کامیک بوک که شخصیتی جنگجو و جاویدان با نام Berzerker را به شما معرفی خواهد کرد، از سبکی خشن برخوردار خواهد بود. ریوز در مصاحبه با USA Today به این موضوع اشاره کرد که داستان این کامیک بوک از پیچیدگی و کش و قوس‌های فراوانی بهره‌مند است که به جذابیت آن می‌افزاید. ماهیت خشونت و ویژگی‌های مختلف اخلاقی در داستان آن رواج پیدا خواهد کرد و این به شما بستگی دارد که طرفدار کدام یک از آن ها باشید.


 

طرح‌های هنری این کامیک بوک در حال حاضر اجرایی شده است و اثراتی از شخصیت کیانو ریوز نیز در آن دیده می‌شود. در حالی که تنها روزهای ابتدایی شایعات پیرامون این قضیه سپری می‌شود، اما به نظر می‌رسد که نویسنده کامیک بوک BRZRKR قصد دارد تا آن را به صورت فیلم نیز درآورد.

او در ادامه مصاحبه با USA Today چنین گفت:

من خیلی دوست دارم تا در قالب Berzerker ایفای نقش کنم. داستان آن بسیار جذاب است و اگر بازی در نقش این شخصیت قسمت من نشود، مطمئنا کسی که این کار را انجام خواهد داد از بازی در این نقش نهایت لذت را خواهد برد.

کیانو ریوز مصاحبه خود با USA Today را در حالتی انجام داد که در شهر برلین کشور آلمان، در حال تمرین برای Matrix 4 بود که در سال 2021 روی پرده سینما خواهد رفت.


 

وی به زودی و ظرف هفته آینده، در تئاتری با نام Bill & Ted Face the Music که در بیست و هشتم جولای مصادف با هفتم مرداد ماه اکران آن آغز می‌شود، ایفای نقش خواهد کرد.  1 مرداد 1399
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری