جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
17 تیر 1399 ساعت 12:09
5 نظر

 

محدودیت واردات گوشی بالای 300 یورو لغو می‌شود

دو روز قبل انجمن واردکنندگان موبایل اعلام کرد که واردات گوشی‌های بالای ۳۰۰ یورو به بازار ممنوع می‌شود و رجیستر این گوشی‌ها نیز انجام نخواهد شد. این خبر مانند بمبی در بازار نا به سامان گوشی‌ موبایل منفجر شد و سبب بالارفتن عجیب و غریب قیمت‌ها در طول یک روز هم شد.

دو روز قبل انجمن واردکنندگان موبایل اعلام کرد که واردات گوشی‌های بالای ۳۰۰ یورو به بازار ممنوع می‌شود و رجیستر این گوشی‌ها نیز انجام نخواهد شد. این خبر مانند بمبی در بازار نابسامان گوشی‌ موبایل منفجر شد و سبب بالارفتن عجیب و غریب قیمت‌ها در طول یک روز شد.

روز گذشته آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در توییتی اعلام کرد که این طرح ایرادات جدی دارد و به همین خاطر باید بازنگری شود که پیرو آن امروز اعلام شد با دستور وزیر صمت؛ محدودیت 300 یورویی واردات گوشی متوقف می‌شود.

به گزارش ایستنا، با دستور مدرس خیابانی -سرپرست وزارت صمت- واردات گوشی طبق روال گذشته ادامه خواهد یافت و محدودیت 300 یورویی واردات گوشی، تا اطلاع ثانوی حذف شده و به زودی ابلاغ می‌شود.

پیرو ابلاغ تصمیمات جلسه دوم تیر ماه کارگروه نظارت و تخصیص ارز و باتوجه به محدودیت های اعمال شده در سقف تخصیص ارز واردات موبایل در سال جاری و ممنوعیت واردات گوشی بالای 300 یورو در رویه مسافری و تجاری، واردات گوشی موبایل با ارزش بیش از 300 یورو ممنوع شده بود.

اخبار رسیده از وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، حاکی از آن است که با دستور سرپرست این وزارتخانه، واردات گوشی طبق روال گذشته ادامه خواهد یافت و این محدودیت، تا اطلاع ثانوی برچیده می‌شود.

این خبر با انتشار جزئیات جدید به روز می‌شود.


   17 تیر 1399
5 نظر
4.20
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری