سرویس خبر
11 تیر 1399 ساعت 19:06
5 نظر

 

حذف آداپتور شارژر آیفون 12 مجددا تایید شد؛ آیفون SE هم به این قافله می‌پیوندد

افشاگر توئیتری دیگری در پست جدید خود اعلام کرده که آیفون 12 بدون آداپتور شارژر و ایرپاد سیمی عرضه می‌شود. او می‌گوید آداپتور شارژر به‌زودی از آیفون SE 2020 نیز حذف می‌شود.

افشاگر توئیتری با نام کاربری L0vetodream ساعاتی پیش در توئیتی ضمن تایید خبر عدم قرارگیری ایرپاد سیمی و آداپتور شارژر در جعبه سری آیفون ۱۲ گفت که این اتفاق برای نسل دوم آیفون SE نیز خواهد افتاد.

او مدعی است که بسته‌بندی آیفون‌های آتی نازک‌تر و نفیس‌تر می‌شود که با توجه به خالی شدن جعبه آن منطقی به نظر می‌رسد. اپل به عرضه جعبه‌های کوچک و بسته‌بندی سازگار با محیط‌زیست معروف است. حالا کوچک‌تر شدن جعبه آیفون ۱۲ می‌تواند به کاهش زباله‌ها و همچنین کاهش هزینه‌های تولید منجر شود.

این خبر با شایعه‌ای که پیش‌تر از سوی مینگ-چی کو و تحلیل‌گر شرکت Barclays منتشر شده بود مطابقت دارد. انتظار می‌رود که اپل آداپتور جدید ۲۰ واتی خود را به‌صورت جداگانه بفروشد و عرضه آداپتورهای ۵ و ۱۸ واتی خود را از سال آینده متوقف کند. گفته می‌شود که ظاهر آداپتور ۲۰ واتی این شرکت مشابه مدل ۱۸ واتی خواهد بود.

تحلیل‌گر Barclays معتقد است که اپل همچنان به عرضه کابل لایتنینگ به USB-C در جعبه آیفون ادامه خواهد داد. سری آیفون ۱۲ احتمالا در چهار مدل عرضه خواهد شد. البته اخیرا گمانه‌زنی‌هایی درباره مدل پنجم نیز منتشر شده که می‌تواند قیمت ارزان‌تری داشته باشد.  11 تیر 1399
5 نظر
1.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری