تست همراه اول

سرویس خبر
3 خرداد 1399 ساعت 16:02
0 نظر

 

باگ دیگری در آی او اس؛ معضل جدید کاربران آیفون و آیپد

باز هم آی او اس و باز هم ایرادی دیگر در این پلتفرم! چه بلایی بر سر این سیستم عامل آمده است؟

باگ جدیدی که در سیستم عامل آی او اس دیده شده است، باعث می‌شود تا کاربران نتوانند اپلیکیشن‌های خود را باز کرده و از آنها استفاده نمایند. پیام جدیدی که با عنوان This app is no longer shared with you روی صفحه نمایش کاربران آیفون یا آیپد ظاهر می‌شود، به آنها اجازه نمی‌دهد تا از اپلیکیشن‌های خود مانند روال قبل استفاده نمایند.

این موضوع چندین و چند بار در انجمن وب سایت Mac Rumors و در فضای توییتر مطرح شده است. یکی از کاربران سایت یاد شده در این باره چنین می‌گوید:

آیا شخص دیگری با این مشکل مواجه شده است؟ من زمانی که قصد استفاده از چندین اپلیکیشن را داشتم، به صورت ناگهان با پیغام This app is no longer shared with you مواجه شدم. زمانی که روی عبارت View in App Store ضربه می‌زنم، به فروشگاه نرم‌افزاری اپل منتقل می‌شوم و تنها گزینه موجود، دکمه Open است که من را مجددا به داخل اپلیکیشن و همین پیام یاد شده ارجاع می‌دهد.

شکایات زیادی که در فضای توییتر مطرح شده، حاکی از آن است که کلیه کاربرانی که روی نسخه‌های iOS 13.4.1 یا iOS 13.5 هستند، با این معضل مواجه شده‌اند. اما از آنجا که تمامی کاربران با این مشکل مواجه نشده‌اند، لذا مشخص نیست که چنین ایرادی از کجا سرچشمه می‌گیرد. برخی کاربران ضمن بروزرسانی اپلیکیشن‌های خود به آخرین نسخه، با این مشکل مواجه شده‌اند.


 

اپلیکیشن‌هایی که کاربران با آنها به مشکل خورده‌اند، شامل موارد زیر می‌شود:

  • یوتیوب
  • توییتر
  • واتس اپ
  • فیس بوک
  • تیک تاک (TikTok)
  • لست پس (LastPass)

ما در تست‌های خود روی آیفون و ضمن نگارش این مقاله، اپلیکیشن واتس اپ را به آخرین نسخه آپدیت کردیم و دقیقا با چنین مشکلی مواجه شدیم.

چگونه این مشکل را برطرف کنیم؟

افرادی که با چنین معضلی روبرو شده‌اند و قادر به استفاده از اپلیکیشن‌های خاصی نیستند، می‌توانند با حذف و نصب دوباره، از این مشکل رهایی پیدا کنند. از طرف دیگر، Offload کردن اپلیکیشن نیز راه حل دیگری برای حل این ایراد به وجود آمده است.  3 خرداد 1399
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری