جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
20 اردیبهشت 1399 ساعت 17:35
9 نظر

 

نرم‌‌افزار تلفن سامسونگ گلکسی شما آپدیت است؟

برای هر طرفدار بزرگ اندروید ، متن‌باز بودن آن موردعلاقه‌ترین بحث آن‌هاست. ذات متن‌باز بودن اندروید اجازه می‌دهد طیف وسیعی از گوشی‌ها با مدل‌ها و برندهای متفاوت آن را به‌کارگیرند اما همین هم باعث شده تا بسیاری از آن‌ها آپدیت اندروید 10 را دریافت نکرده باشند و یا پچ‌های امنیتی منسوخ را به همراه داشته باشند.

برخی کمپانی‌ها در به‌روزرسانی دیوایس‌هایشان از دیگران عملکرد بهتری دارند. مشهورترین سازنده گوشی‌های اندرویدی – سامسونگ – برای اینکه از رقیبان بهتر عمل کند و در صدر باشد تلاش‌هایی را انجام داده است.

ما وارد تالار گفتگوی Android Central شدیم و با برخی کاربران تجربیاتمان را به اشتراک گذاشتیم و از آن‌ها خواستیم به چند سؤال ما جواب دهند :

  • از چه مدل گوشی سامسونگ استفاده می‌کنند ؟
  • در چه کشوری زندگی می‌کنند ؟
  • تلفن آن‌ها در حال اجرای کدام نسخه اندرویدی است ؟
  • آخرین تاریخ پچ امنیتی چه زمانی برای آن‌ها عرضه شد ؟

یکی از کاربران که  در آمریکا زندگی می‌کند پاسخ سؤالات ما را این‌گونه داد :

Note 10 + اپراتور Tmobile با اجرای اندروید 10 و One UI 2.1 که پچ امنیتی در اول مِی 2020 عرضه‌شده و Secure folder و  Samsung Pay را نیز به همراه داشته است.

کاربری دیگر بازهم ساکن آمریکا که گلکسی S10e اپراتور VERIZON با اندروید 10 و One UI 2.1 دارد که پچ امنیتی اول آوریل 2020 را دریافت نکرده است.

مجدداً کاربری از آمریکا دیوایس خود را گلکسی S9 اپراتور AT&T معرفی می‌کند که به اندروید 10 و One UI 2  مجهز است که پچ امنیتی ابتدای آوریل 2020  را دریافت کرده و خبری از KNOX نیست و از PIN lock استفاده می‌کند.

کاربر نهایی که به سؤالات ما پاسخ داد مجدداً ساکن آمریکاست و از گلکسی S10 اپراتور Tmobile با اندروید 10 و One UI 2.1 استفاده می‌کند که پچ امنیتی آوریل را دریافت نکرده و از عملکرد KNOX ترجیح می‌دهد چیزی نگوید.

حال نوبت شماست . شما به ما بگوئید که چه میزان گلکسی شما به‌روز است ؟
نظرات کاربران

در حال بارگذاری