سرویس خبر
15 فروردین 1399 ساعت 00:18
0 نظر

 

ردمی بند فردا رونمایی می‌شود

شرکت چینی Redmi با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ویبو، خبر از معرفی محصولی پوشیدنی در ساعت ۱۴ به وقت محلی چین داد

بعداز گذشت دوماه از انتشار اخبار و اطلاعات حول دستبند هوشمند ردمی، سرانجام تاریخ رونمایی از آن مشخص شد، که نشان می‌دهد لازم نیست زمان زیادی منتظر ان باشیم.

حساب رسمی Redmi، در شبکه اجتماعی ویبو چین، امروز پستی را منتشر ساخت «اولین پوشیدنی که به عنوان Redmi Band از راه خواهد رسید». براساس پست، این محصول پوشیدنی فردا راس ساعت ۱۴ به وقت محلی چین رونمایی می‌شود. در حالی که در پست رسمی شرکت ردمی تصویری از خود محصول وجود ندارد، اما در شبکه اجتماعی Weibo تصاویری منتسب به ان وجود دارد که البته هیچ کدام تایید نشده است.

این پست که اشاره به نام این محصول ندارد فقط به ساعت ۱۴ فردا اشاره دارد. این محصول پوشیدنی دارای صفحه نمایش رنگی مستطیلی می‌باشد که در رنگ‌های نارنجی، سبز، سیاه و آبی در دسترس خواهد بود. با صراحت نمی‌توان گفت که این محصول ردمی بند خواهد بود، چراکه برند سازنده در پست منتشر شده وجود ندارد. با این حال و با توجه به اطلاعاتی که از ماه ژانویه در مورد Redmi Band با نمایشگر رنگی مستطیلی به بیرون درز کرده است، به احتمال فراوان همین محصول است.

ردمی بند احتمالا با ویژگی‌هایی همچون محاسبه کالری، گام شمار و سنسور ضربان قلب همراه باشد و اگر به تلفن هوشمند متصل باشد، اعلان‌های تلفن را نیز دریافت می‌کند. در پایان باید خاطرنشان کرد که احتمال وجود NFC برای پرداخت نیز وجود دارد.  15 فروردین 1399
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری