سرویس خبر
13 آذر 1398 ساعت 18:00
2 نظر

 

نسل آینده آيفون به قابلیتی نسبتا جدید مجهز خواهد شد

گزارشی جدید از UDN حاکی از آن است که اپل در نظر دارد تا در نسل بعدی آیفون، از یک ویژگی تقریبا جدید استفاده نماید.

آیفون ظرف چند سال اخیر، همواره قابلیت‌هایی را درون خود جا داده که برای بسیاری از کاربران دنیای تکنولوژی، تکراری به نظر آمده است. این بار نیز نوبت به سنسور اثر انگشت اولتراسونیک رسیده است. 

بر اساس گزارش UDN، اپل در تدارک آن است تا سنسور اثر انگشت اولتراسونیک را به آیفون نسل بعدی اضافه نماید و به این ترتیب، شاهد اضافه شدن اسکنر اثر انگشت در زیر نمایشگر این محصول خواهیم بود. 

این وب سایت همچنین در گزارش خود، به این موضوع اشاره کرده است که مدیران کوپرتینویی در حال مذاکره با تأمین کننده‌ها هستند تا ظرفیت تولید، قیمت و سایر جزئیات این تغییرات را بررسی نموده و نتایج آن را ظرف هفته آینده میان خود اعلام خواهند کرد.

کمپانی سامسونگ در سال جاری، دو پرچمدار خود با نام‌های S10 و نوت 10 را به دنیای تکنولوژی معرفی کرد که هر دو محصول، به این قابلیت مجهز بودند.

کمپانی کوالکام روز گذشته در گزارشی جدید، خبر از ارائه Sonic Max سه بعدی داد. به کمک این تکنولوژی، کاربران قادر خواهند بود تا دو انگشت خود را به دستگاه شناسانده و از آن‌ها برای باز کردن قفل گوشی یا موارد دیگر استفاده نمایند. سرعت تشخیص اثر انگشت در این فناوری نیز بسیار بالاتر از نسخه پیشین بوده و امنیت دستگاه نیز تا حد چشمگیری بالاتر خواهد رفت.

حالا کوپرتینویی‌ها قراردادهای متعددی را با کوالکام امضا کرده‌اند و به طور حتم، در نسل بعدی آیفون‌ها شاهد قرارگیری قطعات سخت‌افزاری بیشتری از این غول دنیای تکنولوژی خواهیم بود.


   13 آذر 1398
2 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری