تست همراه اول

سرویس خبر
24 آبان 1398 ساعت 13:23
0 نظر

 

پلی استور گوگل در Wear OS دستخوش تغییرات جذابی شد

گوگل با انتشار آپدیتی تقریبا همگانی نسخه‌ای جدید از پلی استور سیستم عامل Wear OS را منتشر کرده که تغییرات قابل توجهی در آن مشاهده می‌شود.

سیستم عامل Wear OS گوگل به لطف آپدیت‌های مختلف در طول ماه‌های اخیر بهینه‌سازی‌های بسیاری دریافت کرده است، اما هنوز جای پیشرفت زیادی برای این سیستم عامل وجود دارد. در نتیجه، حالا گوگل برای بهبود هرچه بیشتر Wear OS فروشگاه پلی استور آن را تا حدی بازطراحی کرده است.

با نگاه اول به آپدیت جدید پلی استور گوگل در Wear OS، این اپلیکیشن تغییر بنیادی نکرده، اما تغییرات زیادی داشته که آن را به سمت جلو پیش می‌برد. پیش از هر چیز، حالا گوگل منوی پایین-کشیدنی این فروشگاه را حذف کرده که صدای بسیاری از کاربران را درآورده بود. این منو در نسخه قبلی پلی استور معمولا روی دکمه جستجو قرار می‌گرفت و موجب آزار کاربران می‌شد.

گزینه‌هایی که قبلا در آن منو وجود داشت اکنون به صفحه اصلی اپلیکیشن منتقل شده است. به این ترتیب دکمه‌های مربوط به My Apps, Accounts و Settings در سمت راست پایین صفحه قرار گرفته‌اند.

به جز این‌ها فعلا به نظر نمی‌رسد که تغییر بزرگی در پلی استور این سیستم عامل اعمال شده باشد. برای مثال فهرست اپلیکیشن‌ها تقریبا تغییری نداشته ولی ظاهرا پس‌زمینه آن تاریک‌تر شده است. برای بررسی‌های دقیق‌تر باید با صرف زمان بیشتر به مقایسه جز به جز با نسخه قبلی پرداخته شود.

این آپدیت ظاهرا برای گستره وسیعی از کاربران منتشر شده و احتمالا گوگل می‌خواهد حداکثر دارندگان این سیستم عامل آن را نصب کنند.  24 آبان 1398
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری