سرویس خبر
21 مهر 1398 ساعت 15:16
4 نظر

 

طرح مفهومی آیفون 12 منتشر شد؛ با قابلیت های آن آشنا شوید

در حالی که خانواده آيفون 11 تولد یک ماهگی خود را به تازگی جشن گرفته است، اما شاهد بروز شایعات پیرامون آیفون 12 هستیم.

همان طور که می دانید، مدت زیادی از ورود آیفون 11، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس به بازار نمی گذرد. با این وجود، امروز شاهد ویدئویی از طرح مفهومی آیفون 12 هستیم که توسط شخصی با نام کاربری Path of Design طراحی و ساخته شده است.

در ویدئویی که در این قسمت مشاهده می کنیم، شاهد یک گوشی هوشمند با برند اپل هستیم که زبان طراحی آن، تا حد زیادی به آیفون 5 و آيفون SE شباهت دارد و به نظر می رسد که در سال 2020، باید منتظر رونمایی از چنین محصولی باشیم.

به عنوان دو ویژگی منحصر به فرد، می توان به نمایشگر بدون ناچ (قسمت برش خورده در بالای صفحه نمایش) و دوربین چهارگانه اشاره کرد.

چهار دوربین یاد شده در قسمتی مربعی شکل (مانند آيفون 11 پرو و مدل مکس آن) و کاملا منظم در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. البته این ویژگی دوربین چهارگانه به مدل های پرو اختصاص خواهد یافت و مدل پایه، احتمالا به سه یا دو دوربین مجهز خواهد بود.

پیش بینی می شود که آیفون های 2020 به سنسور ToF یا همان Time-of-Flight مجهز باشند، قابلیتی که محصولات امسال کمپانی سامسونگ از آن بهره می برند.

 

زبان طراحی این محصول را می توان ترکیبی از نوستالژی (آیفون های قدیمی) و تکنولوژی روز (نمایشگر بدون حاشیه و بدون ناچ) دانست. از مدت ها پیش، در رسانه های خبری پیش بینی شده بود که اپل به دنبال طراحی و ارائه آیفونی بدون ناچ است و به احتمال خیلی زیاد، در سال 2020 باید منتظر رونمایی از آن باشیم.

در این ویدئو شاهد نمایشگر ProMotion و اضافه شدن قابلیت شارژ معکوس نیز هستیم، آیتمی که شایعات زیادی مبنی بر وجود آن در خانواده آیفون 11 وجود داشت، اما در نهایت شاهد آن نبودیم.

نظر شما در مورد این طرح مفهومی چیست؟  21 مهر 1398
4 نظر
3.71
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری