تست همراه اول

سرویس خبر
8 مهر 1398 ساعت 15:45
0 نظر

 

ساعت هوشمند شیائومی Mi Watch در حال توسعه است

بر اساس اطلاعات جدید، ساعت هوشمند شیائومی Mi Watch با سیستم عامل Wear OS از راه می‌رسد.

شیائومی علاوه بر تولید گوشی‌های هوشمند قدرتمند و جذاب، به تولید محصولات دیگر نیز مشغول است. در این میان باید به دستبند هوشمند این برند چینی، شیائومی می بند نیز اشاره کرد که فروش بسیاری بالایی را در بازار تجربه می‌کند. جدیدترین دستبند هوشمند این شرکت، شیائومی Mi Band 4 قابلیت‌های زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد مانند هوآوی فعالیت بیشتری در زمینه ساعت‌های هوشمند داشته باشد. در حال حاضر این برند چندین اسمارت واچ وارد بازار کرده که برای مثال می‌توان به Amazfit GTR با اندازه 42 میلی‌متر اشاره کرد که با همکاری شرکت هوآمی توسعه یافته است. حال بر اساس اطلاعات جدید، این شرکت قصد دارد ساعت هوشمند اختصاصی خود با نام Mi Watch را تولید کند. این محصول اولین اسمارت واچ از سری می محسوب می‌شود.

بر اساس گزارش جدیدی که بر مبنای ورژن 2.28 اپلیکیشن گوگل Wear OS در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است، کد آن به توسعه ساعت هوشمند Mi Watch اشاره دارد. در کدهای این اپلیکیشن شاهد حضور عبارت «xiaomi_companion_name» و آرایه «Mi Wear» هستیم. انتظار می‌رود اپلیکیشن Mi Wear برای اتصال ساعت هوشمند شیائومی به گوشی‌های هوشمند مورد استفاده قرار بگیرد. در حال حاضر این برند از برنامه Mi Fit برای تمام دستگاه‌های ردیابی سلامت و Mi Health خود استفاده می‌کند. دستگاه‌های تولیدکننده ساعت‌های هوشمند از یک اپلیکیشن مخصوص برای اتصال محصولات به گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند که برای مثال می‌توان به هوآوی Wear اشاره کرد.

با توجه به عبارت Mi Wear، انتظار می‌رود شیائومی در حال توسعه ساعت هوشمند مخصوص خود با نام Mi Watch باشد. این اسمارت واچ به سیستم عامل Wear OS گوگل مجهز می‌شود. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این دستگاه در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته است، انتظار می‌رود در ماه‌های آینده شاهد انتشار گزارش‌ها و شایعات زیادی از شیائومی می واچ باشیم. با توجه به عملکرد مناسب شیائومی در بازار گوشی‌های هوشمند، شرکت‌های هوآوی، سامسونگ و اپل باید منتظر رقابت سنگینی در بخش ساعت‌های هوشمند باشند.  8 مهر 1398
0 نظر
3.50
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری