تست همراه اول

سرویس خبر
2 شهریور 1398 ساعت 12:42
0 نظر

 

توییک جیلبریک: از خاموش شدن ناگهانی آیفون خود جلوگیری کنید!

همان طور که می دانید، خاموش کردن آیفون کاری بسیار ساده است، به همین دلیل توییک جدیدی برای جلوگیری از این امر طراحی شده است.

اگر از روش های نوین برای جیلبریک آيفون خود استفاده می کنید، مطمئنا می دانید که ری استارت یا خاموش شدن ناگهانی گوشی به منزله از دست رفتن جیلبریک بوده و باید مجددا اپلیکیشن مربوطه را اجرا و دستگاه خود را جیلبریک نمایید. همان طور که می دانید، خاموش کردن آیفون کاری بسیار ساده است، به همین دلیل توییک جدیدی برای جلوگیری از این امر طراحی شده است و به کمک آن، می توانید از خاموش شدن آيفون جلوگیری و به این ترتیب، مانع از دست رفتن جیلبریک گوشی خود شوید.

توییک جیلبریک SafePowerOff که توسط تیم برنامه نویسی آی او اس Paparajote Team طراحی و توسعه یافته، از خاموش شدن ناگهانی آیفون شما جلوگیری به عمل می آورد. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، یکی از اسلایدرها به رنگ سبز و دیگری به رنگ قرمز طراحی شده است. احتمالا حدس می زنید که اسلایدر قرمز رنگ، اجازه خاموش کردن دستگاه را به شما نخواهد داد.

برای خاموش کردن دستگاه، شما باید آیکون ضربدر یا همان کنسل را فشار داده و نگه دارید تا متن اسلایدر (slide to power off) به رنگ سبز درآيد. در غیر این صورت اگر اسلایدر را به سمت راست بکشید، به صفحه هوم منتقل می شوید و دستگاه خاموش نخواهد شد.

به این ترتیب می توانید از خاموش شدن ناگهانی دستگاه جلوگیری به عمل آورده و از دستگاه جیلبریک شده خود محافظت به عمل آورید.

توییک SafePowerOff با تنظیمات خاصی همراه نیست و بعد از نصب، می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. اگر تمایل به نصب آن دارید، می توانید آن را به رایگان از سورس BigBoss دانلود و نصب کنید. این توییک به صورت کامل از سیستم عامل های iOS 11، iOS 10 و iOS 12 پشتیبانی به عمل می آورد.  2 شهریور 1398
0 نظر
5.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری