تست همراه اول

سرویس خبر
23 مرداد 1398 ساعت 12:52
0 نظر

 

خدمتی جدید به کاربران اسپاتیفای با قابلیت Favorite Device

قابلیت Favorite Device که در مراحل تست به سر می برد، باعث می شود تا امکان انتقال صدا به اسپیکرهای اطراف، راحت تر از پیش انجام پذیرد.

شخصی به نام Thurrot به تازگی گزارش داده است که اسپاتیفای در حال تست یک قابلیت جدید به نام Favorite Device است که به کاربران اجازه می دهد تا به اسپیکرهای اطراف خود دسترسی داشته و صدای موزیک در حال پخش را به راحتی به آن انتقال دهد.

شایان ذکر است که این ویژگی با دستگاه هایی که از فناوری Spotify Connect پشتیبانی می کنند، سازگار است و به شخص استفاده کننده این امکان را می دهد تا یک اسپیکر را به عنوان دستگاه مورد علاقه خود انتخاب کرده و در دفعات بعدی، موزیک در حال پخش خود را به آسانی توسط آن اسپیکر پخش نماید. زمانی که شما در جوار اسپیکر انتخاب شده قرار بگیرید، یک صفحه پاپ آپ روی نمایشگر ظاهر شده و از شما درخواست می کند تا در صورت تمایل، صدای موزیک در حال پخش را به آن انتقال دهید.

نوتیفیکیشن پاپ آپ یاد شده به شما این امکان را می دهد که به صورت مدادم، میان اسپیکر گوشی هوشمند یا اسپیکر انتخاب شده سوییچ کنید. همچنین شما قادر خواهید بود تا یک اسپیکر را به عنوان دستگاه دلخواه، به این سیستم معرفی کنید.

اگر این ویژگی به گوش شما آشنا می آید، به این دلیل است که اخیرا، کمپانی اپل از این قابلیت روی هوم پاد رونمایی کرده و به کاربران اجازه می دهد تا صدای پخش شده روی آیفون یا آيپد خود را به راحتی به این دستگاه منتقل نمایند. این ویژگی در. فصل پاییز سال جاری به همراه نسخه عمومی iOS 13 در اختیار کاربران قرار می گیرد.

نظر شما در مورد این ویژگی چیست؟ آیا برای استفاده از آن مشتاق هستید؟  23 مرداد 1398
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری