تست همراه اول

سرویس خبر
15 تیر 1398 ساعت 18:05
0 نظر

 

مدیرعامل آنر تصویری از Honor Band 5 را در ویبو منتشر کرد

مدیرعامل شرکت آنر تصویری از نسل جدید دستبند هوشمند این شرکت یعنی Honor Band 5 را در شبکه اجتماعی چینی ویبو منتشر و به بخشی از ویژگی‌های این دستگاه اشاره کرد.

آنر مدتی است که سخت مشغول کار روی نسخه جدید دستبند هوشمند این شرکت یعنی Honor Band 5 است. اکنون ژائو مینگ، مدیرعامل آنر، با حضور در شبکه اجتماعی چینی ویبو تصویری از طراحی این محصول را منتشر کرده و می‌گوید آنر بند ۵ قابلیت‌های جدیدی خواهد داشت. در ادامه مطلب با جی‌اس‌ام همراه بمانید.

پیش از هر چیز بگذارید ببینیم طراحی آنر بند ۵ چگونه است. این دستگاه ظاهری بسیار ساده دارد و تغییرات آن نسبت به آنر بند ۴ خیلی زیاد نیست. در این نسخه هم همان دکمه دایره‌ای قبلی را می‌بینیم و در مجموع چیز به‌خصوصی برای اشاره به آن وجود ندارد. ولی عمده تفاوت بند ۵ با نسخه‌های قبلی در قابلیت‌های جدید آن است.

ژائو می‌گوید این دستبند هوشمند می‌تواند سطح اکسیژن خون، خستگی، بی‌خوابی، کم‌خوابی یا بدخوابی، و همچنین سرگیجه ناشی از کمبود اکسیژن را تشخیص دهد. علاوه بر این، تمام قابلیت‌های استاندارد دستبندهای سلامتی مثل ردیابی ضربان قلب و غیره در این دستگاه وجود دارد.

این شرکت آنر بند ۴ را پارسال همراه با آنر ۸ ایکس معرفی کرد. اکنون با توجه به این که آنر ۹ ایکس هم قرار است به زودی معرفی شود، می‌توانیم انتظار داشتیم باشیم که نسخه پنجم این دستبند هوشمند را در کنار گوشی مذکور ببینیم.  15 تیر 1398
0 نظر
4.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری