تست همراه اول

سرویس خبر
11 تیر 1398 ساعت 10:20
0 نظر

 

عده‌ای از کاربران وان پلاس 7 پرو نوتیفیکیشنی عجیب دریافت کردند

طبق گزارشاتی که از روز دوشنبه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، شماری از کاربران وان پلاس 7 پرو نوتیفیکیشن عجیبی را روی نمایشگر دستگاه خود مشاهده کرده‌اند. شرکت وان پلاس به این اتفاق واکنش نشان داده است.

اگر وان پلاس ۷ پرو دارید و از روز دوشنبه نوتیفیکیشن عجیبی را روی دستگاه خود دریافت کرده‌اید، باید بدانید که تنها نیستید. شماری از کاربران این تلفن هوشمند در شبکه اجتماعی توئیتر اعلام کرده‌اند که این پیغام را روی نمایشگر دستگاه خود مشاهده نموده‌اند. این اتفاق باعث شد بسیاری از کاربران فکر کنند به لحاظ امنیتی مشکلی برای موبایل آن‌ها پیش آمده است.

اگر روی نوتیفیکیشن مربوطه تپ کنید ظاهرا پیامی با عنوان browser not found به شما نشان داده می‌شود. این طور که پیداست مشکل مذکور فقط برای وان پلاس ۷ پرو رخ داده که در ماه مه وارد بازار شده است.

شرکت وان پلاس در واکنش به این اتفاق اعلام کرد: «تیم OxygenOS در خلال یک آزمایش داخلی به طور اتفاقی نوتیفیکیشنی را برای تعدادی از دارندگان وان پلاس ۷ پرو ارسال کرده است.»

مسئولان این شرکت وعده داده‌اند که بررسی دقیق‌تری نسبت به این اتفاق داشته باشند و نتیجه را به زودی با کاربران خود به اشتراک بگذارند.  11 تیر 1398
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری