تست همراه اول

سرویس خبر
22 خرداد 1398 ساعت 15:15
0 نظر

 

اپلیکیشن iCloud برای ویندوز عرضه شد

اپل با همکاری مایکروسافت، توانست اپلیکیشن iCloud را برای سیستم عامل ویندوز عرضه کرده و آن را در دسترس کاربران قرار دهد.

سرویس iCloud اپل مدت هاست که در اختیار کاربران سیستم عامل های آی او اس و مک قرار گرفته که امکان ذخیره سازی اطلاعات مختلفی را داراست. امروز اهالی کوپرتینو با همکاری مایکروسافت، موفق شدند تا اپلیکیشن iCloud برای سیستم عامل ویندوز را طراحی و در فروشگاه نرم افزاری مایکروسافت در اختیار کاربران بگذارند.

به این ترتیب کاربران ویندوز 10 قادر خواهند بود تا به تصاویر، ویدئوها، ایمیل ها، اطلاعات مربوط به تقویم و فایل های قرار گرفته در فضای ابری iCloud به راحتی دسترسی داشته باشند. در توضیحات این اپلیکیشن در فروشگاه نرم افزار مایکروسافت چنین آمده است:

اپلیکیشن iCloud برای ویندوز، امکان دسترسی به فضای iCloud Drive را (مانند فضای وان درایو) در اختیار کاربران ویندوز 10 می گذارد. به این ترتیب کاربران قادر خواهند بود تا فایل های خود را راحت تر از گذشته بین سیستم عامل آی او اس و ویندوز به اشتراک بگذارند.

از جمله قابلیت های اپلیکیشن iCloud برای ویندوز 10 می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دسترسی به فایل های موجود در فضای iCloud Drive به صورت مستقیم از طریق پرنجره اکسپلورر، بدون اشغال شدن فضای هارد دستگاه
  • امکان انتخاب فایل و فولدرهایی که مایل به نگهداری آنها روی دستگاه شخصی خود هستید
  • ذخیره سازی مطمئن و آسان فایل ها روی فضای iCloud Drive و دسترسی به آنها از طریق آيفون، دستگاه های مبتنی بر سیستم عامل مک یا وبسایت iCloud.com
  • به اشتراک گذاری فایل ها از طریق پنجره اکسپلورر (هرگونه تغییرات اعمال شده به صورت آنی روی تمامی دستگاه ها تأثیر می گذارد)

کاربران ویندوز 10 با مراجعه به فروشگاه نرم افزار مایکروسافت، می توانند اپلیکیشن iCloud را به رایگان دانلود کنند.


   22 خرداد 1398
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری