تست همراه اول

سرویس خبر
11 خرداد 1398 ساعت 19:47
0 نظر

 

رابط کاربری مرورگر وب سامسونگ آپدیت شد

در آپدیت جدید مرورگر وب سامسونگ شاهد اضافه شدن قابلیت‌ها و تغییرات مهمی در رابط کاربری این مرورگر هستیم. تغییرات فعلی در نسخه بتای این برنامه موجود است و به زودی به نسخه پایدار آن می‌آید.

سامسونگ در خبری اعلام کرد که تغییرات جدید و مهمی برای مرورگر وب این شرکت در راه است. سوای از رفع باگ‌ها و بهینه‌سازی‌های عادی که در هر آپدیت انجام می‌شود، این بار قرار است شاهد تغییرات مهمی در بخش رابط کاربری این مرورگر باشیم.

برای مثال، سیستم مدیریت جدیدی برای نوتیفیکیشن‌ها اضافه شده که به کاربر اجازه می‌دهد نوتیفیکیشن‌های دریافتی خود را مشخص کرده و نوتیفیکیشن‌های ناخواسته را راحت‌تر غیرفعال کند. علاوه بر این، نمایش زبانه‌های مرورگر متناسب با نمایشگر دستگاه و شکل طراحی آن بهینه‌سازی می‌شود.

این تغییر در رابطه با شیوه دسترسی به تاریخچه وبگردی‌ها هم صورت گرفته تا کاربر با لمس طولانی روی دکمه‌های جلو و عقب بتواند به این سوابق دسترسی داشته باشد. همچنین، چون بسیاری از سایت‌ها به خاطر مسائل SEO عناوین درازی را برای صفحات خود انتخاب می‌کنند، اکنون مرورگر سامسونگ به کاربران اجازه می‌دهد تا نام میانبرهایی را که به صفحه خانگی اضافه می‌کنند تغییر دهند.

به گفته سامسونگ، همه تغییرات مذکور در حال حاضر در نسخه بتای Samsung Internet Browser موجود است، ولی انتظار می‌رود که این قابلیت‌ها ظرف چند هفته آینده به نسخه پایدار مرورگر نیز اضافه شود.  11 خرداد 1398
0 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری