سرویس خبر
10 خرداد 1398 ساعت 22:33
2 نظر

 

تازه‌ترین تصویر از پرچمدار گلکسی نوت 10 سامسونگ

تصویر رندر تازه‌ای براساس اطلاعات فاش شده اخیر طراحی شده است تا نمای ظاهری گلکسی نوت 10 را به نمایش بگذارد. با توجه به این تصویر، گلکسی نوت 10 از دوربین اصلی با دو ماژول سه گانه در پنل پشتی بهره می‌برد و دوربین سلفی تکی در میانه عرض پنل نمایش آن تعبیه می‌شود.

روز گذشته تصویر شماتیکی منتسب به دوربین اصلی نوت 10 منتشر شد و ما هم تصویر رندری که براساس آن طراحی شده بود را با شما به اشتراک گذاشتیم. اما حالا تکلیف دوربین سلفی در پنل جلوی پرچمدار آینده سامسونگ چه می‌شود؟

چند ماه پیش پرچمدار گلکسی اس 10 پلاس با دوربین سلفی دوگانه‌ای که درون ناچ حفره‌ای تعبیه شده بود، روانه بازار شد. ممکن است انتظار رود که گلکسی نوت 10 هم با دوربین سلفی حداقل دوگانه معرفی می‌شود، اما این پیش بینی اشتباه است. هر دو مدل نوت 10 و نوت 10 پرو در پنل جلوی خود به دوربین سلفی تکی بسیار کوچک مجهز می‌شوند.


 

این اطلاعات تازه توسط افشاگر معروف Ice Universe و به نقل از یک منبع آگاه که نخواسته نامش فاش شود منتشر شده است. این افشاگر همچنین تازه‌ترین تصویر رندر منتسب به نوت 10 را با طراحی ظاهری‌اش تأیید کرده است و برای مشاهده طراحی نهایی گلکسی نوت 10 می‌توانید این تصویر را در ادامه مشاهده کنید.


 

این تصویر رندری توسط بن جسکین طراحی شده است و تصویر فاش شده نیست! اما می‌توان ادعا کرد که به نمونه نهایی نوت 10 سامسونگ بسیار شبیه خواهد بود. بار دیگر طراحی دوربین اصلی سه گانه در دو ماژول مجرا درون این تصویر رندر مورد تأیید قرار گرفته است. یک ماژول بزرگ در لبه سمت چپ دیده می‌شود و یک ماژول کوچکتر هم شامل فلش LED و ToF در کنار آن قرار گرفته است. در ماژول بزرگ اصلی هم انتظار می‌رود شاهد طراحی لنزهای عریض (زاویه باز)، فوق عریض و تله فوتو باشیم. ممکن است طرح کلی ماژول اصلی در این گوشی مانند گلکسی اس 10 باشد.

جالب است که سامسونگ توانسته دوربین اصلی با چینش افقی را تغییر دهد اما این نوع طراحی تازه قطعاً انتقادهایی را هم با خود به همراه خواهد آورد. نظر شما در این باره چیست؟ آیا با این طراحی دوربین اصلی موافق هستید یا طرح دوربین در اس 10 پلاس و نسخه 5G اس 10 را ترجیح می‌دهید؟

   10 خرداد 1398
2 نظر
4.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری