سرویس خبر
22 فروردین 1398 ساعت 22:49
3 نظر

 

مدیر عامل سامسونگ از پیشتازی این شرکت در 10 سال آینده می‌گوید

دی‌جی کو، مدیر عامل سامسونگ، اخیرا در مصاحبه‌ای اعلام کرده این شرکت با استراتژی‌های خود می‌خواهد در 10 سال آینده نیز جایگاه فعلی‌اش به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده تلفن‌های هوشمند را حفظ کند.

نبرد بر سر جایگاه بزرگ‌ترین تولیدکننده تلفن‌های هوشمند در دنیا با اقدامات و استراتژی‌های جدید هوآوی بیش از پیش بالا گرفته است. این تولیدکننده بزرگ چینی بارها از تعهد این شرکت برای تسخیر جایگاه همتای کره‌ای خود سخن گفته، اما این اولین باری است که پاسخی از سوی سامسونگ به این ادعاها می‌شنویم. دی‌جی کو، مدیرعامل این غول کره‌ای، اخیرا اعلام کرده که این شرکت در یک دهه آینده همچنان به عنوان برترین تولیدکننده تلفن‌های هوشمند باقی خواهد ماند.

وقتی درباره احتمال از دست رفتن جایگاه سامسونگ از کو پرسیده شد، او گفت که تمرکز این شرکت همیشه بر نوآوری و بهبود محصولات آن‌ها بوده و در دهه پیش رو نیز همچنان ادامه می‌یابد.

علی‌رغم افت ناگهانی میزان فروش محصولات سامسونگ، این شرکت همچنان بر رویکرد خودش مبنی بر تولید تلفن‌های تاشو استوار است و مدیر عامل آن‌ها باور دارد که سامسونگ می‌تواند موج نوینی از تجربه‌های موبایلی را ایجاد کند. علاوه بر این، کو تایید کرده که این شرکت در چند وقت اخیر مشغول به‌روزرسانی نمایشگر گلکسی فولد بوده تا بتواند تجربه کاربری بی‌نظیر و بدون مشکلی را برای کاربران خود به ارمغان بیاورد.

مدیر عامل سامسونگ آماده است تا خط تولید تلفن‌های تاشوی این شرکت را به سطح جدیدی ببرد، اما هنوز اطلاعاتی درباره دستگاه‌های مورد نظر آن‌ها یا پنجره زمانی مربوطه اعلام نشده است. علاوه بر این، مشخص شد که نسخه فرانسوی دستیار صوتی بیکسبی در مرحله بتا قرار گرفته و به زودی رسما منتشر خواهد شد.  22 فروردین 1398
3 نظر
3.67
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری