سرویس خبر
11 فروردین 1398 ساعت 10:10
0 نظر

 

قیمت گلکسی اس 10 5G در کره حدود 1200 دلار است

با توجه به گزارشات واصله، قیمت گلکسی اس 10 فایو جی که تاکنون مشخص نشده بود، قرار است در کره جنوبی حدود 1200 دلار باشد. این دستگاه از 16 فروردین روانه بازار می‌شود.

سامسونگ در مراسمی که حدود یک ماه پیش برگزار کرد، گلکلسی اس ۱۰ فایو جی را بدون قیمت در مقابل دیدگان حضار به نمایش گذاشت. ولی حالا گزارشات واصله از کره جنوبی حاکی از آن است که قیمت این دستگاه مشخص شده و احتمالا هفته آینده روانه بازار می‌شود.

قیمت مدل ۸+۲۵۶ گیگابایت این تلفن هوشمند حدود ۱۲۲۰ دلار است، اما اگر مدل ۲۵۶ گیگابایتی آن را بخواهید باید ۱۳۶۰ دلار بپردازید.

تاریخ عرضه این دستگاه ۵ آوریل (۱۶ فروردین) اعلام شده تا فروش جهانی آن در سرتاسر دنیا برای اولین بار آغاز شود. کسانی که تا پیش از ۱۶ آوریل این دستگاه را خریداری کنند، به صورت رایگان یک عدد گلکسی باد، یک شارژر بیسیم و ۵۰ درصد تخفیف برای تعویض نمایشگر در سال نخست دریافت می‌کنند.

سامسونگ تاکنون با حداقل ۸ اپراتور همکاری کرده تا این دستگاه بتواند از شبکه 5G آن‌ها استفاده کند. این تلفن هوشمند قدرتمند می‌تواند با کمک نسل پنجم ارتباطات به سرعت‌های گیگابیتی دست یابد.  11 فروردین 1398
0 نظر
5.00
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری