سرویس خبر
22 اسفند 1397 ساعت 17:08
3 نظر

 

گلکسی نوت 10 نسخه 5G خواهد داشت

همان طور که انتظار داشتیم، با توجه به چیزهایی که از کد منبع هسته خانواده گلکسی اس 10 رویت شده، گلکسی نوت 10 نیز احتمالا نسخه 5G خواهد داشت.

سامسونگ به تازگی کد منبع هسته خانواده گلکسی اس ۱۰ را منتشر کرده است. اکنون اعضای وبسایت XDA Developers با بررسی این کد دریافته‌اند که در این کد ظاهرا اشاره‌ای به نسخه 5G گلکسی نوت ۱۰ وجود دارد.

با توجه به این که چند وقت پیش نسخه 5G اس ۱۰ معرفی شد، این تصمیم از سوی سامسونگ اتفاق عجیب و غافل‌گیرکننده‌ای نیست، با این حال تایید این موضوع آن هم از طریق کدهای منبع چیزی است که می‌تواند خیال ما را از بابت نوت ۱۰ راحت کند.

البته فراموش نکنید که این نتیجه‌گیری مبتنی بر خبری صورت گرفته که چند ماه پیش منتشر شده و نوت ۱۰ را با نام davinci معرفی کرده بود. حالا در این کد شاهد خطی هستیم که در آن به نام davinci5G اشاره شده است.

این خطوط به هسته دستگاه نشان می‌دهد که برای دوربین باید از کدام درایور استفاده کند. در همین تصویر می‌توانید ببینید که عبارت beyond0 برای گلکسی اس ۱۰ ای، beyond1 برای گلکسی اس ۱۰، beyond2 برای گلکسی اس ۱۰ پلاس و beyond برای گلکسی اس ۱۰ فایو جی نوشته شده است.

به‌علاوه، در این کد اشاره به نام دیگری تحت عنوان luge نیز دیده می‌شود. در گذشته حدس زده می‌شد که این اسم به تلفن هوشمند تاشوی سامسونگ مربوط باشد، ولی بعدها مشخص شد که نام رمزی گلکسی فولد winner است. با این حساب به نظر می‌رسد که luge موبایل دیگری باشد که این غول بزرگ کره‌ای در حال تولید آن است.

در حال حاضر می‌دانیم که گلکسی نوت ۱۰ دوربینی چهارگانه و نمایشگری ۶.۶۶ اینچی دارد. فعلا اطلاعات بیشتری از این دستگاه در دسترس نیست، اما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که به زودی خبرها و شایعات بیشتری منتشر شود.  22 اسفند 1397
3 نظر
4.50
  8 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری