جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
18 اسفند 1397 ساعت 18:10
0 نظر

 

احتمال عرضه دو مدل جدید از ساعت Huawei Watch GT همراه با P30

بر اساس گزارش و تصویر جدیدی که منتشر شده، احتمالا همراه با هوآوی P30 دو ساعت هوشمند جدید از خانواده Watch GT در پاریس معرفی خواهد شد.

در گزارش جدیدی که به تازگی از WinFuture منتشر شده تصویر دو مدل از ساعت‌های هوشمند بعدی هوآوی موسوم به Huawei Watch GT را می‌بینیم. این غول بزرگ چینی واچ GT را ابتدا همراه با هوآوی میت ۲۰ پرو و با سیستم عاملی اختصاص به نام Light OS معرفی کرد.

بر اساس اطلاعات این گزارش، این دو ساعت جدید Huawei Watch GT Active و Huawei Watch GT Elegant نام دارند. تصویر زیر مربوط به نسخه Elegant است که در دو رنگ سبز تیره و نارنجی می‌توانید آن را مشاهده کنید.

بدنه این ساعت کمی با نسخه قبلی فرق می‌کند. اولین چیزی که احتمالا متوجه آن می‌شوید شکل دکمه‌های فیزیکی دستگاه است. تفاوت بعدی پرداخت بدنه این دستگاه است که چیزی میان برنزی و خاکستری به نظر می‌رسد. فارغ از بندها اما تغییر بزرگ دیگری در این دستگاه به چشم نمی‌خورد.

به گفته WinFuture، این دو مدل هر دو دارای نمایشگری ۱.۳۹ اینچی از نوع OLED هستند و Watch GT نیز در دو رنگ سفید و سیاه به بازار می‌آید.

اگرچه Huawei Watch GT در حال حاضر به ازای مدل اسپورت ۱۹۹ دلار و به ازای مدل کلاسیک ۲۲۹ دلار است، ولی مدل Active احتمالا ۲۴۹ دلار و مدل Elegant احتمالا ۲۲۹ دلار قیمت خواهد داشت.

با توجه به این قیمت‌گذاری هنوز مشخص نیست که هدف هوآوی از اضافه کردن این دو مدل به خط تولید ساعت‌های هوشمند خود چیست. ظاهرا باید تا ۶ فروردین منتظر بمانیم تا ببینی همزمان با معرفی هوآوی P30 در آن رویداد چه توضیحاتی ارائه خواهد شد.نظرات کاربران

در حال بارگذاری