تست همراه اول

سرویس خبر
12 اسفند 1397 ساعت 13:47
2 نظر

 

وارد کردن اطلاعات به اکسل تنها با عکاسی از جداول

این ویژگی در نسخه به روز شده اکسل در اندروید گنجانده شده است.

شرکت مایکروسافت اخیرا به روز رسانی‌های عمده‌ای را برای محصولاتش انجام داده است. از جمله این به روز رسانی‌های جدید می‌توان به ویژگی منحصر به فرد اکسل اشاره نمود. کاربران اکسل با استفاده از نسخه اندروید این برنامه قادر خواهند بود یک عکس از یک جدول پر از داده گرفته و آن را به یک صفحه گسترده دیجیتال قابل ویرایش اکسل تبدیل کنند. این ویژگی که برای مشترکین مایکروسافت 365 در دسترس است، در iOS هنوز در دسترس نیست، اما مایکروسافت قول داده است که به زودی این به روز رسانی شامل دستگاه‌های اپل نیز باشد.


 

ویژگی درون ریز جدید، از تکنولوژی تشخیص تصاویر برای شناسایی تمام اطلاعات در صفحه استفاده می‌کند و آن را به یک صفحه گسترده قابل ویرایش در برنامه اکسل تبدیل می‌کند. این ویژگی می‌بایست بسته به دقت برنامه، نیاز به ورود دستی اطلاعات و یا کپی برداری دستی از آن را از بین ببرد. این ویژگی که در برنامه اصلی با عنوان «Insert Data from Picture» نامگذاری شده است، می‌تواند تبدیل را از طریق آنالوگ به دیجیتال با یک درگاه انجام دهد. مایکروسافت ایده اصلی این ویژگی را سال گذشته قبل از به روز رسانی گسترده در دستگاه‌های اندرویدی ارائه نمود. این تلاش شاید تنها آخرین تلاش شرکت برای وارد کردن مدل‌های یادگیری ماشین در محصولات خود باشد.


 

مایکروسافت علاوه بر ویژگی درون ریزی جدید اکسل، ابزار امنیتی جدیدی را برای محصولات مایکروسافت 365 معرفی کرد. این شرکت شروع به ارسال هشدارهای مهمی از طریق برنامه احراز هویت خود می‌نماید که کاربران برای رسیدگی به نگرانی‌های امنیتی بالقوه مانند نقض‌ها و نشتی‌ها تشویق می‌شوند. برنامه احراز هویت مایکروسافت را می‌توان برای تأیید هویت دو مرحله‌ای استفاده کرد. این عمل باعث می‌شود تا مشاهده فعالیت حساب کاربری با اطمینان مضاعف و سرعت بالاتری صورت پذیرد. به روز رسانی جدیدترین نسخه برنامه احراز هویت مایکروسافت هم اکنون برای iOS و اندروید در دسترس است.  12 اسفند 1397
2 نظر
5.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری