جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
6 اسفند 1397 ساعت 17:25
2 نظر

 

MWC 2019: تلفن هوشمند پوشیدنی Nubia گامی جدید در عرصه موبایل‌های منعطف است

شرکت چینی Nubia قصد دارد امشب از تلفن هوشمند جدیدی رونمایی کند که دور مچ دست بسته می‌شود و نسبت به موبایل‌های منعطف کنونی تفاوت‌های چشمگیری دارد.

سال گذشته که نسخه‌ای از تلفن هوشمند پوشیدنی شرکت Nubia در نمایشگاه IFA به نمایش گذشته شد، آن دستگاه محصول عجیبی به نظر می‌رسید، اما حالا نسخه تکامل‌یافته این دستگاه ظاهرا وارد مسیر درستی شده است.

این دستگاه به عنوان یک ساعت هوشمند نسبتا ضخیم و بزرگ است، اما به راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید. هنوز اطلاعات خاصی درباره این دستگاه ارائه نشده، اما این شرکت ساکن شنژن چین قول داده که اطلاعات بیشتری را در مراسم ویژه‌ای که امشب در بارسلونا در نظر دارد اعلام کند.

این سبک از طراحی گام مناسبی در مسیر تکامل تلفن‌های منعطف به شمار می‌رود و بهتر از موبایل‌های تاشویی به نظر می‌رسد که تاکنون دیده‌ایم. اگر تلفن هوشمند را دور مچ دستمان داشته باشیم، آیا دسترسی به آن راحت‌تر نمی‌شود؟

شرکت TCL نیز ایده‌های مشابه‌ای در همین زمینه داشت و می‌خواست موبایلی بسازد که دور مچ دست قرار می‌گیرد. البته طراحی و تولید چنین محصولی نسبت به تلفن‌های هوشمند تاشو خیلی سخت‌تر است. اما گفته می‌شود که دستگاه جدید Nubia برخلاف محصول TCL به زودی وارد بازار می‌شود.

با توجه به گوشی کوچک 5G نوبیا و تلفن دوصفحه‌ای این شرکت که پیش از این معرفی شده بود، به نظر می‌رسد که با کمپانی خلاقی طرف هستیم و احتمالا در آینده خبرهای بیشتری درباره آن خواهیم شنید.  6 اسفند 1397
2 نظر
4.50
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری